1

Temat: Autoresponder w the bat ?

Witam!
Czy w the bat znajduje sie tka opcja jak autoresponder? A jesli tak to gdzie moge ja znalesc, uzywam dosyc starego the bat bo w 1.62i, wiec dobrze by bylo aby w tej wersji byla taka opcja, jesli zas nie ma to czy sa jakies wtyczki ?

2

Odp: Autoresponder w the bat ?

goget napisał/a:

Witam!
Czy w the bat znajduje sie tka opcja jak autoresponder? A jesli tak to gdzie moge ja znalesc, uzywam dosyc starego the bat bo w 1.62i, wiec dobrze by bylo aby w tej wersji byla taka opcja

Generalnie chodzi ci o to, aby TB! w reakcji na otrzymany list wysłał jakiś inny list przygotowany przez ciebie?
Jeśli tak, to AFAIK w tej wersji można to zrobić filtrem.

3

Odp: Autoresponder w the bat ?

ok dzieki, tylko gdybyś jeszcze podał mi namiary na jakas stronke gdzie jest to szerzej opisane to byłoby to juz naprawde swietnie, ale i za to info dzieki

4

Odp: Autoresponder w the bat ?

goget napisał/a:

ok dzieki, tylko gdybyś jeszcze podał mi namiary na jakas stronke gdzie jest to szerzej opisane

Hmmm kłopot w tym, że 1.62 nie mam, podręcznik dotyczy obecnie tylko 3.xx lub 3.5x - więc pozostaje ci ogląd okien dialogowych filtrów u ciebie i szukanie czegoś w stylu utwórz nową wiadomość lub raczej - utwórz automatyczną odpowiedź wśród operacji wykonywanych przez filtr.