1

Temat: HELP - export wiadomości, przneoszenie do folderu same puste załącznik

Witam

Odzyskałem z kopi bezpieczeńśtwa konto jednego z użytkowników który wykasował sobie przez przypadek maile.

I mam pewnie problem. Odtworzyłem te konto u suebie na kompie. Widaomości super sie pokazuje, załączniki ładnie sie otwieraja. I teraz uwaga. CZy wyeksportuje pojedynczą wiadomość czy kilka, czy w formacie msg czy eml czy unix, czy zrobie kopie zapasowa a na innym komputerze odtwarzanie czy wreszcie nawet przeniosę pojedynczą wiadomość do innego folderu w programie (do innego konta) zawsze jeśli jest to wiadomość z załącznikiem, z załacznik ma 0b.

Jakaś podpowiedź sugestia????? Załacnzik na odtworzonym koncie jest normalnie widoczny i sie otwiera, tylko nigdzie nie można go przenieść.

Dlaczego?:)

sad

2

Odp: HELP - export wiadomości, przneoszenie do folderu same puste załącznik

Czy załączniki przechowywane były w treści wiadomości czy w oddzielnie w specjalnym katalogu? Jeśli oddzielnie, to czy w trakcie robienia kopii zapasowej była zaznaczona opcja "Zachowuj załączniki zewnętrzne w treści wiadomości"?

3

Odp: HELP - export wiadomości, przneoszenie do folderu same puste załącznik

kemor napisał/a:

Czy załączniki przechowywane były w treści wiadomości czy w oddzielnie w specjalnym katalogu? Jeśli oddzielnie, to czy w trakcie robienia kopii zapasowej była zaznaczona opcja "Zachowuj załączniki zewnętrzne w treści wiadomości"?

Załączniki były przechowywane oddzielnie w katalogu. W trakcie robienia kopii zapasowej podana przez Ciebie opcja również była zaznaczona. Lecz nic to nie dało. The Bat proffesional 3.71. Zakupiony legalnie nie crackowany.

4

Odp: HELP - export wiadomości, przneoszenie do folderu same puste załącznik

Jeśli po usunięciu postów nie było wykonywane porządkowanie folderów to wszystkie wiadomości powinno dać się odzyskać za pomocą funkcji Folder-Przeglądaj usunięte wiadomości.