1 (edytowany przez Batman 2006-11-24 15:09:54)

Temat: Nic się nie wyświetla - potrzebna pilna pomoc!!!

Witam, mam problem i to poważny, bo nie mam dostępu do poczty (allegro, itp). Nie znalazłem tego problemu na forum, jeśli jednak przeoczyłem to przepraszam.
Chodzi to to, że jak włączam Bat'a (wersja 3.85.02) to wyświetla mi się puste okno. U góry jest poziomy pasek (wiadomości, specjalne, folder, itp) a na środku jest napis: "Pusty folder / nie wybrano wiadomości / oczekiwanie na wyświetlenie". Nie mam dostępu do "drzew" konta (poczta odebrana, wysłana, itp). Nie używam szyfrowania, mam windows'a xp. Aha jak wcisne F2 to pocztę odbiera.

A oto link do fotki z problemem:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d21 … 25716.html

Potrzebuję naprawdę szybkiej pomocy za którą bardzo dziękuję!!!!!

2

Odp: Nic się nie wyświetla - potrzebna pilna pomoc!!!

Wprawie u samej gory, po srodku okna sa widoczne 3 kwadraciki albo kolka. Spruboj to pociagnac z mysza na dol :-)

3

Odp: Nic się nie wyświetla - potrzebna pilna pomoc!!!

Andy napisał/a:

Wprawie u samej gory, po srodku okna sa widoczne 3 kwadraciki albo kolka. Spruboj to pociagnac z mysza na dol :-)

Niestety nie chce się to ruszyć ani poprzez przeciągnięcie ani podwójne (potrójne, itp:) ) kliknięcie:(

4

Odp: Nic się nie wyświetla - potrzebna pilna pomoc!!!

Pobaw sie menu widok i ukladem okien. ewentualnie skasuj tbuser.def.

5

Odp: Nic się nie wyświetla - potrzebna pilna pomoc!!!

Wszystko sie porobiło ok jak odinstalowalem i założyłem nowe konta. Tylko mi chodzi o to aby wszystko działało razem z backup'em wiadomości...

6

Odp: Nic się nie wyświetla - potrzebna pilna pomoc!!!

Czy udalo sie Tobie usunac problem albo stale masz takie okno?
Poprzednio troche niejasno podpowiedzialem, trzeba sie ustawic z mysza miedzy krokpami a gorna czescia okna i wtedy to przesunac na dol.