1

Temat: Problem z plikiem ACCOUNT.HIS

Witajcie

Chyba ostatnio jestem najaktywniejszy na tym forum z moimi problemami,, ale kto pyta nie błądzi.

Teraz problem z innej beczki a mianowicie.....
... czasami TB przy uruchamianiu mi zawisa, wyskakuje okno reklamowe TB i dalej ani rusz, czasami uda się odpalić TB okno reklamowe znika ale przy zmianie widoku z folderu np  odebrane <> wysłane  zawisa.

Zauważyłem że gdy to się dzieje plik ACCOUNT.HIS ma ogromne rozmiary ok 350MB podczas gdy normalnie ma ok 15KB
Czy ktoś wie od czego to moze być ?

Problem zawieszania się TB znika gdy podmienie pliki ACCOUNT.HIS (350MB) na ACCOUNT.HIS (15KB). Ten plik 15KB skopiowałem gdy zainstalowałem TB i uruchomiłem pierszy raz swoje konto (ja to nazywam plik dziewiczy wink )

2

Odp: Problem z plikiem ACCOUNT.HIS

account.his - Contains the last recipients, subjects and some search info

350MB to chyba zbyt dużo jak na takie dane, ale dlaczego aż tyle ma ten plik to nie mam pojęcia.

3

Odp: Problem z plikiem ACCOUNT.HIS

Neon napisał/a:

Zauważyłem że gdy to się dzieje plik ACCOUNT.HIS ma ogromne rozmiary ok 350MB podczas gdy normalnie ma ok 15KB
Czy ktoś wie od czego to moze być ?

Rozmiary tego pliku są co najmniej niepokojące. Po prostu go usuń, ale wczesniej sprawdź opcje zapamiętywania wpisów na panelu konfiguracyjnym programu w sekcji Nagłowki pod przyciskiem Edycja.

4 (edytowany przez megatlen 2006-11-29 10:46:47)

Odp: Problem z plikiem ACCOUNT.HIS

Wczoraj padł mi bacik i kiedy po kilku próbach reinstalacji nic się nie zmieniło przeinstalowałem system podejrzewając produkt M$. Bez zmian. Wtedy winowajcy zacząłem szukać w samym programie usuwając wtyczki i zmianiając folder instalacji.
Okazało się, że jeden z plików=> ACCOUNT.HIS ma dziwnie duże rozmiary- aż 352 MB- po skasowaniu go tworzy się domyślny i wszystko wraca do normy. Nie trzeba nic zmieniać, czy uzupełniać w ustawieniach ani też kopiować innego na jego miejsce.