Temat: najbardziej odpowiednia wersja do użytku domowego?

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy wersja: http://www.ritlabs.com/download/files3/ … istmas.msi spełni moje oczekiwania co do wersji domowej(home) programu tak aby można z niej było korzystać przez nieokreślony czas? Nie wiem czy jest to formalnie i legalnie możliwe i czy istenieje taka wersja do użytku praktycznie domowego dla 1 osoby i 1 komputera aby można było korzystać z tego programu w celach osobistych obsługując np. 5 różnych skrzynek? z tego co słyszałem i miałem okazje wcześniej testować wersje HOME maja też wstawiony licznik 30 dniowej oceny programu a później niestety trzeba już kupić licencję... Jak ta sprawa dokładnie się przedstawia, czy znajdę taką wersje aby korzystać z niej ile mi się spodoba do dosłownie domowego użytku? POZDRAWIAM ORAZ DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI !!!

2

Odp: najbardziej odpowiednia wersja do użytku domowego?

tomciothebat napisał/a:

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy wersja: http://www.ritlabs.com/download/files3/ … istmas.msi spełni moje oczekiwania co do wersji domowej(home) programu tak aby można z niej było korzystać przez nieokreślony czas?

Zarówno wersja Home, jak i Professional są płatne, a różnica funkcjonalna polega przede wszystkim na możliwości szyfrowania wiadomości, książek adresowych i plików konfiguracyjnych "w locie" w wersji Professional. Jeśli z szyfrowania nie będziesz korzystał, to praktycznie obie wersje niczym się nie różnią, oprócz ceny. Każda wersja umożliwia obsługę dowolnej liczby kont pocztowych.

Jeśli chcesz legalnie zdobyć program za darmo, musisz poszukać w czasopiśmie "Komputer Świat", które już kilka razy zamieszczało bezpłatną wersję programu (nawet Professional). Wersja rozprowadzana przez KŚ nie ma jednak możliwości aktualizacji - ale na pewno wystarcza do codziennej obsługi poczty.

3

Odp: najbardziej odpowiednia wersja do użytku domowego?

tak, tylko te ver. sa bardzo stare, i maja problemy nawet z gmail.

4

Odp: najbardziej odpowiednia wersja do użytku domowego?

Waldek napisał/a:

tak, tylko te ver. sa bardzo stare, i maja problemy nawet z gmail.

Żaden program nie jest wolny od błędów - nawet najnowsze wersje - i to jest fakt. Czy mógłbyś tutaj opisać na czym polegają "problemy z gmail"?

5

Odp: najbardziej odpowiednia wersja do użytku domowego?

tak, program nie pobierał widomosci z serwera. po zmianie na nowsza ver. program pobierał prawidłowo , z reszta byla wzmianka w historii poprawek o tym wzmianka