1

Temat: Nie mogę wysłać załączników

Mam problem z wysłaniem wiadomości w której są dołączone załączniki. Bez załączników nie ma problemów ale juz z poprostu nie chce wysłać. Nie podaje zadnego będu nic. Wersja 3.6

Odp: Nie mogę wysłać załączników

rynio napisał/a:

Mam problem z wysłaniem wiadomości w której są dołączone załączniki. Bez załączników nie ma problemów ale juz z poprostu nie chce wysłać. Nie podaje zadnego będu nic. Wersja 3.6

Jakiś błąd na pewno podaje, zobacz w "Konto/Pokaż dziennik". Być może winien jest Twój antywirus, który wyłapuje wysyłane wiadomości - spróbuj go wyłączyć/przekonfigurować. Także firewalle mogą bruździć (Zone Alarm bywał mocno krytykowany przez użytkowników TB!). Wyłącz na chwilę wszystko, co stoi na drodze wysyłanym pakietom. Zwiększ "ograniczenie czasowe" w "Konto/Właściwości/Serwery".

3

Odp: Nie mogę wysłać załączników

No i tu (raport)  widać że się łączy z serwerem smtp loguje itd. ale w momencie kiedy miałby  napisać że wysyła to jest linia pusta i z lewej jest ikona czerwona z wykrzyknikiem a potem pisze że połączenie zakończone wysłano listów 0

Wyłączenie programów antywirusowych nie dało rozwiązania. Zreszta korzystam z The Bat`a od chyba 5 lat i nie maiłem nigdy problemów z programami antywirusowymi a raczej z współpracą ich z The Bat. Na chwilę obecną używam: (McAffe i AntyVir) wystarczają w zupełności. A ustawienie czasu jest na 60 s. Zreszta on nie próbuje tak długo wysyłać. Wręcz przeciwnie trwa to moment sekundkę no moze 2. Problem leży w załącznikach ale nie wiem dlaczego....