1

Temat: problem z filtrem spamowym

mam nastepujacy problem, mam ustawiony alias (przykład przekieruj@wp.pl na adres poczty mojadres@wp.pl, wszystkie wiadomosci wysylane na adres przekieruj@wp.pl powinny przychodzic na mojadres@wp.pl, wiadomosci przychodza ale oznaczone jako [spam], próbowalem ustawic w filtrach ale nic nie pomaga, moze macie jakis pomysl

Z gory dzieki za pomoc

2

Odp: problem z filtrem spamowym

Z tego co napisałeś wynika, że to sprawa filtru na serwerze, a nie w programie. The Bat! odbiera wiadomości takie, jakie dostarcza mu serwer i nie ma możliwości zmiany nagłówka.

Piszesz, że próbowałeś coś ustawić w filtrach, ale nie napisałeś co. Czy możesz opisać szerzej co chcesz osiągnąć?

3 (edytowany przez Andy 2007-01-17 23:49:56)

Odp: problem z filtrem spamowym

Niepodales z ktorego serwerka korzystasz.
Problem ktory opisujesz to jest czasami wlasciwoscia serwra, w ten sposob oznacza poczte przesylana miedzy kontami. Moze dodatkowo wzniknac taka sytuacja ze po przekroczeniu jakiegos limitu serwer zablokuje Twoje konto.
Proponowalbym poczte z obydwu kont przesylac na inny serwer a potem sciagac poczte Becikiem. W ten sposob mam przekierowana swoja poczte na Gmaila a potem wszystko sciagam przez SSLa.

4

Odp: problem z filtrem spamowym

juz rozwiazalem problem, troche dość dziwny ale opisze po krotce moze komus sie przyda a mianowicie wyzej opisywany problem nie był winą naszego kochanego nietoperka tylko programu antywirusowego Bitdefender 10 plus, byl o tyle klopotliwy że nie integrował sie z The Bat! tylko z outlockiem i w Narzedzia->Reguły wiadomości->poczta wystarczyło odznaczyc regułę Bitdefender Anispam smile. Może mi ktos prosto wyjaśnić dlaczego tak sie działo? co ma wspolnego outloock do nietoperka?

Pozdrawiam i dzięki za pomoc