1

Temat: Nowy podział na wątki - czy można w 3.60 włączyć stary układ wątków?

Pracowałem wcześniej w batcie 2.x i byłem bardzo zadowolony z podziału na wątki. W nowej wersji np. 3.60 funkcjonalność podziału na wątki bardzo się zmieniła. Podział na wątki powoduje podział na katalogi a nie grupy maili, gdzie na początku poprzednio bym ostatni mail a teraz nazwa np. adresata. Poprzednio wciskając DEL na grupie wiadomości kasowało ostatnią a teraz cały wątek/katalog z wiadomościami. Co to za kicha? Czy ktoś wie jak to zmienić? Czy się nie da i trzeba wrócić do poprzedniej wersji... co to za postęp by był sad

2

Odp: Nowy podział na wątki - czy można w 3.60 włączyć stary układ wątków?

Podział na wątki powoduje podział na katalogi a nie grupy maili

Podział na wątki powoduje podział na katalogi??? Zupełnie tego nie rozumiem. U mnie zarówno 2.xx jak i w 3.xx zawsze podział na wątki tyczy się maili. Definiuje się to we właściwościach danego wybranego widoku. Istnieje w nich także opcja do odznaczenie nowego sortowania, no ale tobie chyba o sortowanie nie chodzi?? Nazwa adresata w podziale na wątki? A nie możesz ustawić w Widok-Podział na wątki według odnośnika? Ewentualnie zdefiniować kryteria w widoku jaki używasz?

Czy się nie da i trzeba wrócić do poprzedniej wersji... co to za postęp by był

A czego ty oczekiwałeś od nowej wersji TheBata? Jeżeli nie wiesz to popatrz w plik changes.txt w katalogu instalacyjunym programu. Swoją drogą możesz opisać po co zmieniałeś wersję v2.xx na 3.60?