Temat: Dobry program pocztowy, niestety nie TheBat :(

Witam,

Mam nadzieję że mi pomożecie i polecicie jakiś dobry program pocztowy? Niesety nie może być TB, tylko coś darmowego. Potrzebuję jakiegoś klienta do pracy, ale szef nie chce wykupić licencji na TB, a ja dokładać do interesu też nie zamierzam wink Wiem że chyba każdy będzie lepszy od tego co mam w pracy, czyli Outlooka hmm Ale program pocztowy musi spełniać (ze względu na dostępność do komputera osób trzecich) jeden konieczny warunek: Hasło dostępu! Thunderbird nie ma, Opera nie ma, Eudora chyba też nie ma... Co ściągnę jakiś program, to nie ma możliwości ustawienia hasła ani do katalogu, ani do profilu. Znacie może coś dobrego darmowego z ochroną hasłem? roll

2

Odp: Dobry program pocztowy, niestety nie TheBat :(

A wersja The Bat! dostarczana z którymś z numerów Komputer-Świat (także wersja Professional bez ograniczeń korzystania dla firm, jeden egzemplarz pisma = jedna licencja)? Może niedługo pojawi się jedna z nowszych wersji?

3

Odp: Dobry program pocztowy, niestety nie TheBat :(

Zygmunt napisał/a:

Może niedługo pojawi się jedna z nowszych wersji?

Może się pojawi, może nie, a jeśli się pojawi, to nie wiadomo czy za pół roku czy za rok wink
Potrzebuję rozwiązania dość szybkiego i pewnego wink
To rozwiązanie jest dobre, ale na przyszłość. Jak będzie, to kupię i zmienię. Ale na razie muszę znaleźć coś fajnego i darmowego wink

4

Odp: Dobry program pocztowy, niestety nie TheBat :(

TomaszM napisał/a:

Potrzebuję rozwiązania dość szybkiego i pewnego wink

Możesz przecież zainstalować którąś z ostatnich wersji wydanych w tej gazetce około roku temu...

5

Odp: Dobry program pocztowy, niestety nie TheBat :(

Poza tym z tego co pamiętam, instalacja TB! wymaga uprawnień administratora w windzie, do których dostępu nie mam hmm Np. Flasha do przeglądarki (opera) zainstalować też nie mogę... :roll:

6

Odp: Dobry program pocztowy, niestety nie TheBat :(

A w domu używasz?

7

Odp: Dobry program pocztowy, niestety nie TheBat :(

Używam, aczkolwiek nie widzę związku ze sprawą big_smile

To, że w domu uzywam jest chyba oczywiste chociażby z tego względu, że napisałem, że "nie może to być niestety TB" oraz z tego, że zadaję to pytanie właśnie na tym forum wink

Jednak z tego co się orientuję, licencja z KomputerSwiata jest raczej na jeden komputer, więc legalnie w pracy i tak nie mógł bym go już zainstalować wink

Czy możecie mi coś polecić?

8

Odp: Dobry program pocztowy, niestety nie TheBat :(

Czyli jednak masz TB w domu z licencją? Wiem, że z KS, ale czy Pro czy Home? Jeżeli Pro to idź upewnij się czy masz uprawnienia do importu/eksportu do rejestru w podgałęź HCU/Software/ i czy możesz podpinać dodatkowe urządzenia. Jeżeli tak to:
- kupić dysk na USB/IEE1394 lub PenDrive (wszystko zależy od ilości wiadomości przechowywanych)
- do TB dostawić MobilBata, DynBat lub inne skrypty powodujące jego mobilność: w archiwum tb-l jest opisanych kilka rozwiązań
- nosić dysk ze sobą
- licencja na 90% jest powiązana z nośnikiem na którym jest TB a nie procesorem komputera - przynajmniej takie są wnioski z aktywacji Voyagera

9

Odp: Dobry program pocztowy, niestety nie TheBat :(

"Dobry program pocztowy, niestety nie TheBat sad"

Nawiazujac do tematu watku mam pytanko ktory program jest lepszy?
Z checia skorzystam z ciekawych referencji....:-)