1

Temat: Problem z programem.... :(

Witam

Czy moze mi ktos pomoc? Mam powazny problem. Mam program The Bat w wersji 3.95.6 importowalem wiadomosci i foldery z programu Outlook Express i wszystko idealnie sie zrobilo, ale po ponownym uruchomieniu programu katalogi gina a pojawiaja sie kosze. Porobilem nawet w programie odpowiedniki folderow, foldery wspolne i poprzenosilem wiadomosci i dzialalo troche ale znowu po wylaczeniu komputera i ponownym uruchomieniu znowu poginely wiadomosci, a dokladnie cale katalogi. Nie moge przenosic folderow miedzy kontami ( posiadam 5 kont pocztowych ) bo po ponownym uruchomieniu gina katalogi. Co mam zrobic? Jak zrobic zeby wszystko dzialalo? z Gory dziekuje za odpowiedzi i pomoc....

2

Odp: Problem z programem.... :(

Jak mam rozumiec ze gina katalogi?
Gina z dysku albo tylko niewidzisz w programie?
Jezeli sa na dysku to sproboj ponownie wytworzyc konto z tym ze pokazesz gdzie znajduja sie pliki z folderkami.
Potem napisz jak zachowuje sie Becik?

3

Odp: Problem z programem.... :(

sprawdze to. gina w programi, na dysku wlasnie sa:( ale sprawdze... smile tylko jak za kazdym razem bede musial to robic? a te foldery to problem w tym ze one sa jakos wspolne czyli nie przypisane do konta tylko na galezi rowno z kontami:(

4 (edytowany przez Andy 2007-02-19 20:58:40)

Odp: Problem z programem.... :(

Czasami sie z takim problemem spotykam na przenosnej pamieci USB (pomimo korzystania z funkcji bezpiecznego usuwania sprzetu). Jednorazowa poprawka naczytania kont rozwiazuje ten problem na dluzszy czas. Na normalnym dysku mialem podobny przypadek ale bylo to bardzo dawno.
Jezeli problem sie powtarza za kazdym razem, sprobuj zainstalowac tylko jedno konto. W kazdym przypadku proponowalbym przeczyscic Windowsy i Registre z CCleanerom. Niemialo by to w zaden sposob ublizyc dla kompa ale daje to szanse na poprawe.

Nastepnie zerkalbym na ilosc uruchomionych procesow w menazeze zadan. Najlepiej aby bylo na poziomie okolo do 25 jezeli masz ponad 40 to w pierwszej kolejnosci trzema zrobic porzadek w systemie az potem dlubac dalej.

5

Odp: Problem z programem.... :(

webek napisał/a:

Nie moge przenosic folderow miedzy kontami ( posiadam 5 kont pocztowych ) bo po ponownym uruchomieniu gina katalogi.

Nie bardzo rozumiem, chcesz przenosić foldery systemowe pomiędzy kontami?

6

Odp: Problem z programem.... :(

dla przykladu:

mam 5 kont pocztowych.

w tych kontach jest: w 1 ok 2 folderow; w 2 ok 3 folderow; w 3 ok 5 folderow; i poza kontami jest jeszcze ok 3 folderow wspolnych i teraz:

np chce przeniesc folder z konta 1 do konta 3 ( CTRL+SHIFT+strzalki ) wszystko dziala elegancko, nagle zamykam bacika wylaczam kompa ide zjesc obiad wracam uruchamiam i juz nie ma tych folderow za to tworza sie Trash w roznych ilosciach:) Cos nie wiem nie spotykanego:)

Wierze w ten program i korzystam i jest super, ale nie moge pozwolic sobie na strate maili:(

Dla bezpieczenstwa czy jest mozliwosc w miare prosta przezucenia wiadomosci z Thebat razem z folderami do OE ?? albo do innego programu pocztowego??

7 (edytowany przez kemor 2007-02-20 12:52:51)

Odp: Problem z programem.... :(

webek napisał/a:

dla przykladu:

mam 5 kont pocztowych.

w tych kontach jest: w 1 ok 2 folderow; w 2 ok 3 folderow; w 3 ok 5 folderow; i poza kontami jest jeszcze ok 3 folderow wspolnych i teraz:

np chce przeniesc folder z konta 1 do konta 3

Mówisz chyba o folderach użytkownika, założonych przez ciebie w obrębie danego konta, nie o folderach systemowych powstałych automatycznie przy zakładaniu konta (tych nie możesz przenosić ani usuwać). Po przeniesieniu folderu do innego konta musisz założyć w nowym koncie folder o takiej samej nazwie jak przenoszony folder. Program poinformuje że jest przez kogoś otwarty i czy chcesz go użyć. Potwierdź, przenoszony folder powinien się pojawić w drzewie konta z całą pocztą. Sprawdzałem to w wersji 3.96.09 działa. Z przenoszeniem katalogów zakładanych na poziomie konta mogą dziać się różne cuda, szczególnie przy przeniesieniu do innego konta a później do powrotnego przeniesienia do poprzedniego. Na przyszłość pamiętaj - łatwiej jest najpierw założyć katalog w docelowym koncie i przenieść do niego wiadomości.

8

Odp: Problem z programem.... :(

Nooo to mi wiele tlumaczy juz moje problemy:) To zapamietam sobie smile Udalo mi sie przeniesc wszystko do OE smile Ale z bata i tak nei zrezygnuje:) hihi:) Dziekuje wszystkim za pomoc:)