Temat: Problem z tworzeniem wiadomości HTML

Witam.

Mam problem, mianowicie gdy chcę tworzyć wiadomość HTML to jak wkleić do wiadomości czysty kod html ?

Przykładowo mam napisany kod w notatniku, i chce go teraz wysłać jako maila HTML, ustawiam format wiadomości jako HTML ale nie wiem gdzie się wkleja kod HTML, bo wklejenie go w główne okno kończy się tym, że zostaje on wysłany jako tekst.

Proszę o szybką odpowiedź.

2 (edytowany przez Andy 2007-03-01 18:21:45)

Odp: Problem z tworzeniem wiadomości HTML

Niewysylam takich wiadomosci i niewiem udzielic konkretnej odpowiedzi ale jezeli podrzucisz czesc takiego kodu to moge zerknac co sie uda zrobic:-)

3

Odp: Problem z tworzeniem wiadomości HTML

Kodu jeszcze nie mam, dopiero będę tworzył, ale zabierając się za tworzenie zdziwiło mnie, że nie mogę wstawić kodu, więc pytam gdzie to się robi

4

Odp: Problem z tworzeniem wiadomości HTML

Zawleka napisał/a:

Kodu jeszcze nie mam, dopiero będę tworzył, ale zabierając się za tworzenie zdziwiło mnie, że nie mogę wstawić kodu, więc pytam gdzie to się robi

Edytor HTML w The Bat! nie umożliwia wklejenia kodu źródłowego. Możesz to ograniczenie częściowo obejść, wyświetlając wcześniej przygotowany kod HTML w przeglądarce, zaznaczając sformatowany dokument, kopiując go do schowka i następnie wklejając w okno edytora The Bat! pracującego w trybie HTML.

Możesz także wklejać kod do źródłowej postaci wiadomości, jeśli wcześniej wyeksportujesz ją do pliku - wtedy masz większe możliwości edycji, ale przed wysłaniem musisz wiadomość zaimportować do The Bat! i raczej w niej niczego nie zmieniać.