1

Temat: wysylanie maila poprzez inne smtp w filtrze...

chcialbym miec mozliwosc wysylania maili na adresy xxx.pl poprzez inny serwer smtp niz podany normalnie w konfiguracji konta
czy da sie to w filtrach jakos ustawic, widzialem opcje w Operacjach(filtry) "Ustaw parametr dodatkowy" moze tam sie da cos takiego wpisac ale nie mam pojecia co i jak, moze mi ktos pomoc??

2

Odp: wysylanie maila poprzez inne smtp w filtrze...

Wystarczy utworzyć nowe konto z serwerem takim jaki sobie życzysz. Wysyłka poczty przez ten serwer zależy także od tego, czy jego administrator Ci na to pozwoli. Filtry nie mają tu nic do rzeczy.

3

Odp: wysylanie maila poprzez inne smtp w filtrze...

Ja bym to rozwiazal wstepnie tak jak podal Zygmunt przez wytworzenie nastepnego konta z odmiennym serwerkiem SMTP.Nastepnie problem mozna ruszyc na kilka sposobow w zaleznosci od potrzeb:
1-recznie przesunac wiadomosc do "Foldra do wysylki" w innym koncie
2-wybrac przez menu redagowanego maila w opcjach:
-wyslij z konta i tu podac inne konto
3-ustawiajac filter na przesuniecie wiadomosci do foldera wysylajacego w odmiennym koncie
4-ustawiajac filter na "utworz nowa wiadomosc" wpisujac makro "Zadefiniowanie pola naglowka" %Account="tu wpisac pozadowane konto"

Moze istnieje jeszcze inne rozwiazanie ale narazie nieprzychodzi na mysl nic konkretnego.