1

Temat: Gadający The Bat! 3.95.06

Co zrobić, aby wyłączyć speakera w TheBacie 3.95.06 ?? Żeby nie mówił za każdym razem kiedy mi poczte ściga czy wiadomości usuwa.

2

Odp: Gadający The Bat! 3.95.06

Przeczytaj w podręczniku podrozdział "Udźwiękowienie programu" w rozdziale "Dodatkowe funkcje w The Bat!".

3

Odp: Gadający The Bat! 3.95.06

thx wink

Wyłączenie komunikatów dźwiękowych polega na zmianie nazwy lub usunięciu podkatalogu \sounds - nie przewidziano do tego celu żadnej opcji konfiguracyjnej.

4 (edytowany przez Andy 2007-03-13 17:32:04)

Odp: Gadający The Bat! 3.95.06

W nastawieniach konta pod pozycja dzwiek, mozesz wlaczyc, wylaczyc, lub ograniczyc do okreslonego czasu kiedy bedzie uruchamiany.
Wersja 3.98.4

5

Odp: Gadający The Bat! 3.95.06

tylko, ze nawet jak mam tam wyloczony to i tak odtwarza ;]

6

Odp: Gadający The Bat! 3.95.06

Czy odtwarza i po restarcie?
Wlacz ta opcje, zrob restart a potem wylacz.
Gdyby to bylo az tak natretne tak proponowalby zrobic kopie zapasowa przez Narzedzia TheBata.
Odinstaluj caly program i wymaz wszystkie pozostalosci, wyczysc z Cclenerem, nastepnie zainstaluj od nowa TheBat i odtworz wszystko z kopii zapasowej.

7

Odp: Gadający The Bat! 3.95.06

Andy, tutaj nie chodzi o wyłączanie dźwięku, który można skonfigurować tak jak opisałeś. Oprócz tego The Bat! ma możliwość skorzystania z plików dźwiękowych o odpowiednich nazwach, które są umieszczone w podkatalogu \sounds. Usunięcie tych dźwięków nie jest możliwe z poziomu programu, trzeba po prostu usunąć pliki lub katalog, albo zmienić jego nazwę.

8

Odp: Gadający The Bat! 3.95.06

u mnie jest tak jak u Zygmunta...a ty Andy masz w ogóle tą wersje Bata??

9 (edytowany przez Andy 2007-03-14 22:36:02)

Odp: Gadający The Bat! 3.95.06

Ja mam wersje TheBata 3.98.4
Ale od dluzszego czasu to nosze na pamieci USB, aktualizujac na biezaco starsze wersje.
Niestety teraz zauwazylem pewne roznice w tym co mam na pamieci przenosnej w stosunku do tego co mam na desktopie w pracy.
Ale to jest zwiazane z tym ze pierwotnie instalowalem porogram z rozdzielnymi wersjami poczatkowymi.
To co mam na USB wogle nieposiada foldra /sounds.