1 (edytowany przez ozetec 2007-04-09 12:30:05)

Temat: problem, wszystko się skasowało?

Witam, wyjąlem baterie z laptopa na noc, wkładam ją rano i... wszystko dziala ok, xp, programy itp. ale w thebat nie widze nazw folderow ani zadnych maili, probowalem reinstalowac TB! dalej to samo, pozniej odinstalowalem tb! i na nowo zainstalowalemk nic.. opcja repair tez nic... gdy tb! pyta przy instalacji czy pozostawic dane kont z poprzedniej instalacji odznaczam to.. i tworze nowe konto.. dalej widze puste foldery bez nazw... ktos wie co może byc nie tak? troche jestem zdenerwowany.. tak czy siak wątpie czy wyjęcie baterii mogloby miec jakikolwiek wplyw na tb!. Wirusów nie mam, bo to tez mi sie na mysl nasunęło...

powoli zaczyna mnie to irytować, a nigdy z tb! problemow nie mialem:S

pozdrawiam i licze na jakakolwiek pomoc
Bartek

ps. zaktualizowalem tb! do najnowszej wersji i rowniez nic.


aha mniej więcej wygląda to tak:
screen jest tutaj:

http://fabrykarapu.com/thebat.JPG

2 (edytowany przez Andy 2007-04-09 14:44:36)

Odp: problem, wszystko się skasowało?

Za szybko wpadasz w panike :-)
Czy wiadomosci miales szyfrowane? Jezeli nie to recznie poszukaj folderkow z zawartoscia kont, moze bedzie i poczta ( dokladnie gdzie to uklada to niewiem bo ja mam ulozone niestandartowo).
Szukaj folderkow Inbox, normalnie jest pod kazdym utworzonym kontem.
Jezeli to masz to wystarczy to podpiac do konta w TheBacie w nastawieniach konta:
-Pliki i katalogi
-Katalog maciezysty
-Wybierz
Gdyby niepomoglo postaraj sie zrobic:
-Programy
-Akcesoria
-Narzedzia systemowe
-Przywracanie systemu (oczywiscie jezeli tego nie wylaczyles po instalacji) o dzien wczesniej jak to dzialalo.