1

Temat: Zniknęły mi maile od 24 marca

Witam,

Zniknęły mi wszystkie maile z folderu "ODEBRANE" otrzymane po dniu 23 Marca. Maili w folderze odebrane było max.50. Wczoraj miałem problem z zamknięciem programu THE BAT, wyskakiwał mi błąd. Proszę o pomoc, gdyż naturalnie maile są dla mnie bardzo ważne. Korzystam z wersji 3.85.03.

Proszę o "łopatologiczne" wskazówki.

Z góry dzięki,
Robert

2

Odp: Zniknęły mi maile od 24 marca

Pliki .bin w folderze Odebreane są - tzn. nie w samym TB a w jego fizycznym miejscy instalacji.

3

Odp: Zniknęły mi maile od 24 marca

Jak rozumiem TB jest zainstalowany w katalogu Program Files. Odnajduję odpowiedni folder odebrane maile, ale tam są tylko pliki o rozszerzeniach . TBB i .TBI.  Zaimporotwałem pliki TBB, ale tylko zdublowałem maile w skrzynce odebrane.

Wyszukałem pliki .bin, ale proszę o informację co dalej. Tylko jeden plik .bin zostaje znaleziony w katalogu TB, i to innym koncie mailowym.

Proszę o pomoc, bo utracone maile są dla mnie bardzo ważne.

Z góry dziękuję.
Robert

4

Odp: Zniknęły mi maile od 24 marca

Jezeli wszystkie srodki zawioda to sproboj przez przywrocenie systemu (jezeli masz WIN XP)
http://thebat.pl/forum/viewtopic.php?id=683

5

Odp: Zniknęły mi maile od 24 marca

robi30 napisał/a:

Jak rozumiem TB jest zainstalowany w katalogu Program Files. Odnajduję odpowiedni folder odebrane maile, ale tam są tylko pliki o rozszerzeniach . TBB i .TBI.  Zaimportowałem pliki TBB, ale tylko zdublowałem maile w skrzynce odebrane.

Program jest zainstalowany tam gdzie mu kazałeś się zainstalować. Główny plik programu i pliki pomocnicze domyślnie instalują się w C:\Program Files, natomiast katalogi odpowiadające utworzonym kontom i folderom domyślnie są w C:\Program Files\The Bat!\Mail. W katalogach odpowiadających folderom są pliki messages.tbb (baza danych z wiadomościami przechowywanymi w danym folderze) i messages.tbi (plik indeksowy bazy). Jeśli w pliku messages.tbb w katalogu ..\<Nazwa konta>\Inbox masz tylko to co zaimportowałeś, to raczej nie uda się znaleźć niczego więcej.