Temat: outbox - import z serwera

nakopałem się już w forum i... nie ma! Odpowiedzi na to:
Używałem BATa jakiś czas, potem padł mi dysk i zanim uruchomiłem ponownie BATa (wiadomości z kopii odzyskałem dopiero po znalezieniu na Forum TBKDiggera!-dzięki) obsługiwałem pocztę przez przeglądarkę. Teraz znów mam BATa, Inbox ściągnąłem, ale dużo ważnych rzeczy mam też w outbox'ach (na serwerach).
Są to poczta.o2.pl i smtp.poczta.onet.pl, czyli standardy wink
Proszę o informację - co zrobić, żeby przenieść zawartość outbox'ów na serwerach do BATa?

2

Odp: outbox - import z serwera

Byc moze sa inne rozwiazania ale ja bym to zrobil w nastepujacy sposob.
Wytworzylbym folder na serwerku do ktorego bym przeniosl caly inbox.
Do inboxu skopiowalbym cala zawartosc z outboxa i zaznaczyl jako nieprzeczytana a nastepnie sciagnal z TheBatem

3

Odp: outbox - import z serwera

hm... ciekawe. Proste rozwiązania są najlepsze. Jeszcze godzinkę muszę popracować a potem sprawdzę. Dzięki.
Póki co natknąłem się na problem z wysyłaniem poczty - serwer poczta.o2.pl krzyczy że wymaga autoryzacji, a ja w ustawieniach konta mam ją zaznaczoną (na smtp oczywiście)... Tak samo jest na onet.pl, ale tu wysyłka poszła bez mrugnięcia. Może coś na serwerze schrzanili?

Dam znać o efektach jak sprawdzę ten import. Oczywiście po ściągnięciu do BATa mam przenieść te wiadomości ręcznie do outboxu, nie?

4

Odp: outbox - import z serwera

sorry, już wiem. W ustawieniach konta miałem zapisane hasło jeszcze z grudnia, kiedy padł mi ten dysk. W międzyczasie hasło zmieniłem i stare nie mogło działać... hehe, ale inteligentne!

5

Odp: outbox - import z serwera

Kurcze, genialne! Działa. Dzięki, Andy. Bo już myślałem, że będę musiał pisać do admina "Tlenu" o udostępnienie tych maili w jakimś pakiecie, pliku albo coś... Swoją drogą to aż mi głupio, że sam na to nie wpadłem, ale mój znajomy informatyk też nie wpadł, więc nie jest tak źle...
Pozdrawiam.