Temat: Junk mail folder

Nie wiem co moze byc przyczyna ale dostaje mnustwo junk mailow co jest normalne ale niestety nie zostaja one umieszczone w tym folderze. Malo tego zauwazylem ze nie mam foldera TBP w bazie danych danego adresu. Rowniez przy poszczegolnych adresach wogole nie mam takiego folderu a tam gdzie sie on pokazuje mam ikonke "zakazu wjazdu". Co jest grane i gdzie sie podziewaja te emaile ktore sa zakwalifikowane przez program jako junk maile?
Jak ktos cos wie na ten temat to prosze o pomoc.
Pozdrawiam. smile
gg 809143

2

Odp: Junk mail folder

Wahałem się czy Ci odpowiadać na tak mętnie opisany problem. Może jednak spróbujesz przedstawić sprawę nieco jaśniej, używając zrozumiałych dla wszystkich określeń? Warto także zapoznać się z podręcznikiem i podanym w nim opisem konfiguracji programu.

Teraz kilka pytań wyjaśniających, abym mógł zrozumieć w czym problem. Piszesz "...zauwazylem ze nie mam foldera TBP w bazie danych danego adresu". Co rozumiesz pod pojęciem "folder TBP"? Co to jest "baza danych danego adresu"?

Piszesz dalej: "...przy poszczegolnych adresach wogole nie mam takiego folderu". O jakie adresy Ci chodzi? Czy o te w książce adresowej?

Odpowiem Ci Twoim pytaniem: "Co jest grane?". Podaj chociaż wersję programu i rodzaj wtyczki antyspamowej oraz opisz wszystko zgodnie z zasadami tego forum, a rozwiązanie zapewne się znajdzie.