1

Temat: Uszkodzona kopia zapasowa THE BAT.. :(( - pomóżcie..

Witam serdecznie, mam problem z kopią zapasową 'nietoperza' otóż po reinstalacji windowsa (xp sp2) nie mogę odzyskać danych kont i poczty ze swojej kopii i wyskakuje komunikat "błąd odczytu, kopia uszkodzona i bla bla bla".. Jestem totalnie załamany ponieważ miała ona jakieś 160mb i nie wszystkie z tych rzeczy jestem w stanie odzyskać choć robię taką kopię raz na miesiąc..

Moje pytanie brzmi - czy istnieje jakakolwiek możliwość uratowania tejże kopii jakimś programem bądź jakimś sposobem??

Proszę pomóżcie..

PS. Próbowałem na kilku wersjach the bat (rzecz jasna tych nowych) odzyskać swe dane z tej kopii a także na różnych komputerach i niestety zawsze bezowocnie się to kończyło:((

Pomóżcie

Tomek

2

Odp: Uszkodzona kopia zapasowa THE BAT.. :(( - pomóżcie..

tbkdigger

3

Odp: Uszkodzona kopia zapasowa THE BAT.. :(( - pomóżcie..

Ściągnąłem tego proxa, załadowałem w nim swoją kopię zapasową no i klops..  Oto zrzut ekranu:

http://img340.imageshack.us/img340/3097/batpo1.jpg

Ehhh to chyba dane przepadły na dobre;/

4

Odp: Uszkodzona kopia zapasowa THE BAT.. :(( - pomóżcie..

witajcie,
mam wszystkie dane kont, ale jak ściągnąć wszystkie listy, mam 6 kont. Robiłem kopię zapasową ale w pośpiechu i nie zrobiłem archiwum wiadomości tylko same ustawienia, teraz chciałbym pobrać tę starą pocztę z serweró, ale nie wiem czy jest jakieś globalne polecenie.

A co z folderami wysłane?

Pomocy.

Z góry dzięki.

Konrad

5

Odp: Uszkodzona kopia zapasowa THE BAT.. :(( - pomóżcie..

wardox napisał/a:

witajcie,
mam wszystkie dane kont, ale jak ściągnąć wszystkie listy[...]

Przede wszystkim sprawa formalna: Twój problem nie dotyczy uszkodzenia kopii zapasowej, czyli powinieneś rozpocząć nowy wątek zamiast "podpinać się" do istniejącego.

Problem rozwiążesz częściowo jeśli nie usuwałeś poczty z serwerów - skorzystaj po prostu z tzw. dyspozytora poczty w The Bat! (w menu Konto). Poczta wysłana z reguły jest przechowywana lokalnie na komputerze nadawcy, zatem jeśli usunąłeś ją ze swojej maszyny, raczej już jej nie odzyskasz.