1

Temat: Problem przy wysyłce

odpowiedz serwera -r, end with "." on a line itself
--------------------------------------------------------

Witam , program zwraca mi następujący błąd o newysłaniu poczty, o dziwo poczta jest wysyłana i dociera do adresata.
Jak się z tym uporać ?
Z góry abrdzo dziękuje za pomoc.

Odp: Problem przy wysyłce

Jaka wersja TB? Był taki błąd, ale przed laty...

Antywirusy, firewalle i tym podobne przeszkody na pewno nie są przyczyną problemu?

Odp: Problem przy wysyłce

Potwierdzam istnienie błędu.

Konrad Szkudlarczyk napisał/a:

Jaka wersja TB?

W moim przypadku 3.0.2.10 - wersja dla Komputer Świata.

Konrad Szkudlarczyk napisał/a:

Był taki błąd, ale przed laty...

Występuje nadal przy wysyłce większych załączników / załączników przekraczających łącznie określoną wielkość. Niestety, nie byłem w stanie określić, jak duży może to być załącznik.

Konrad Szkudlarczyk napisał/a:

Antywirusy, firewalle i tym podobne przeszkody na pewno nie są przyczyną problemu?

Na pewno. Przy identycznych ustawieniach starsza wersja (1.62 cośtam, też dla KŚ) działała bez problemu.
Generalnie program działa bez zarzutu, mniejsze załączniki wysyłane są prawidłowo. Żeby było ciekawiej, to taki "odrzucony" mail ląduje w folderze "Do wysyłki" i będzie wysyłany z uporem godnym lepszej sprawy, co może doprowadzić do zapchania skrzynki odbiorcy.

Pozdrawiam


Piotr "Mikołaj" Mikołajski


P.S. Kogoś będzie interesowała wtyczka do Firefoksa, pozwalająca na przeszukiwanie forum z poziomu przeglądarki? Mam wrażenie, że da się to zrobić wink

4

Odp: Problem przy wysyłce

Co do problrmu to kiedyś AFAIR miałem coś takiego, ale szybko się wyleczył mój Nietoperz. Nie pamiętam czy była pełna reinstalacja, ale problem zwalczyłem. Sugerowałbym sprawdzić podobnie jak Konrad antywirusa, antyspama (także zewnętrzne trzecich firm), firewalla i jakiekolwiek przeszkadzajki po drodze np Hamsrtera jak jest.

Co do wtyczki to bardzo byśmy byli radzi jakbyś udostępnił - tylko ikonkę weź jakąś ciekawą wink

Odp: Problem przy wysyłce

Sęk w tym, że działającego oprogramowania nie zmieniam, więc antywirus i firewall są takie same, jak przy wcześniejszej wersji. Wtedy działało, teraz jest jak w opisie. Zewnętrzne oprogramowanie nie jest przyczyną, bo takie same efekty pojawiają się przy kontach darmowych (Onet, Tlen), jak i komercyjnych. Innych przeszkadzajek nie ma, więc nie bardzo jest co sprawdzać smile
Ponieważ problem nie jest szczególnie dokuczliwy, to zaczekam na kolejną wersję TB! dołączaną do KŚ.

Wyszukiwarka już jest zrobiona i przetestowana pod Firefoksem i Mozilla Suite. W obu działa bez zarzutu, w Mozilli wspiera wyszukiwanie w pasku bocznym. Do pobrania pod tym linkiem - http://www.mikolajski.net/2005/10/forum-thebat-pl

6

Odp: Problem przy wysyłce

Piotr Mikołajski napisał/a:

Wyszukiwarka już jest zrobiona i przetestowana pod Firefoksem i Mozilla Suite. W obu działa bez zarzutu, w Mozilli wspiera wyszukiwanie w pasku bocznym. Do pobrania pod tym linkiem - http://www.mikolajski.net/2005/10/forum-thebat-pl

Bardzo fajnie. Dziękujemy. Pewnie się przyda wraz z przyrostem ilości postów na forum.

Odp: Problem przy wysyłce

Proszę bardzo smile
Za jakieś dwa tygodnie link się odrobinę zmieni, ale nadal będzie do odnalezienia. Całość powinna działać bez zarzutu, dopóki nie zmienicie kodu skórki czy całego mechanizmu forum wink

8

Odp: Problem przy wysyłce

Piotr Mikołajski napisał/a:

Całość powinna działać bez zarzutu, dopóki nie zmienicie kodu skórki czy całego mechanizmu forum wink

Tego nie planuję smile