Temat: nawet nie wiem jak to nazwać

po prostu wyskakuje ci tu nagle coś takiego....

Access violation at address 00AC5D9E in module 'thebat.exe'. Read of address 00000000


i wisi.... :-(

2

Odp: nawet nie wiem jak to nazwać

I nie przeczytane zasady forum.

3

Odp: nawet nie wiem jak to nazwać

przytyku nie rozumiem.
a zasady czytałem. teraz nawet przeczytałem je ponownie, coby sprawdzić o co chodzi. i nadal nie wiem.

jeśli coś pominąłem to proszę o sprostowanie

4

Odp: nawet nie wiem jak to nazwać

To nie przytyk a jedynie minimalne wymagania, oczekiwania w celu zdiagnozowania problemu.

10. Każdy nowy watek należy wyposażyć w sensowny i merytoryczny temat. W szczególności dotyczy to zgłoszeń problemów. Tu należy podawać jak najwięcej szczegółów - np. wersja programu TB!, system operacyjny, aplikacje działające podczas raportowanego zgłoszenia itp..

czyli WIĘCEJ INFORMACJI

5

Odp: nawet nie wiem jak to nazwać

oki doki.

system win XP, TB wersja profesjonalna 3.99.25
w tle zazwyczaj chodzi u mnie Mozilla, program do wyceny okien (na bazie cada) ewentualnie coś z pakietu Open Office. nie pamiętam co było odpalone w danej chwili.  jeśli problem się powtórzy to sprawdzę dokładnie.

6

Odp: nawet nie wiem jak to nazwać

A kiedy błąd wyskoczył? Przy jakiej operacji? Co robił wtedy TB?

7

Odp: nawet nie wiem jak to nazwać

kiedy chciałem dołączyć plik. a potem niezależnie od tego co chciałem zrobić wyskakiwał ten komunikat. działała jedynie edycja wiadomości.  nawet zapisać się jej nie dało.

8

Odp: nawet nie wiem jak to nazwać

I cały czas ten błąd wyskakuje przy dodawaniu pliku?

9

Odp: nawet nie wiem jak to nazwać

nie. po restarcie the bata (managerem zadań) problem ustąpił. pół godziny wcześniej też coś takiego się stało przy próbie otworzenia otrzymanego załącznika ale tamtego komunikatu nie zapisałem sobie wiec nie wiem czy był to komunikat o tej samej treści. od tamtej pory (2 dni)  wszystko ok.

10

Odp: nawet nie wiem jak to nazwać

kolejny problem. przy próbie otwarcia załącznika .mpg 

załącznik zapisany na dysk otwiera się bez problemów.  załącznik z maila przesłanego w formie .eml (standard MIME)
w tle chodziły tylko GG Tlen i Skype

pod http://zajac76.fotosik.pl/ są screeny. ten mały kkomunikat nie widoczny na screenie to "out of memory"

efekt - nic nie można zrobić - awaryjne zamknięcie TB.