Temat: Stopka mailowa

W jaki sposób dodawać do każdego maila stopkę mailową oraz jak  to wszystko ustawić, aby wyświetlała się w HTML a nie jako tekst lub ścieżki dostępu do plików ????

2

Odp: Stopka mailowa

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli, pisząc o "stopce mailowej". Co to według Ciebie jest? Jeśli ma to być stały fragment tekstu, to wpisz go do szablonu. The Bat! obsługuje jednak tylko czysty tekst w szablonach (o czym wielokrotnie pisano na tym forum) - szablony w formacie HTML nie istnieją.

3

Odp: Stopka mailowa

chcialem sie przypiac do tematu
w opcjach, podlgad/edycja -> html/edytor windows jest cos takiego jak 'tresc podpisu', jak zdefiniowac szablon jako podpis zeby sie formatowal tak jak tam jest ustawione ?

4

Odp: Stopka mailowa

The Bat! traktuje jako podpis to wszystko, co występuje za tzw. separatorem podpisu (czyli ciągiem znaków "minus, minus, spacja" w oddzielnym wierszu). W standardowych szablonach taki separator występuje i w edytorze HTML także powinno być to widoczne.

Na przykład domyślny szablon nowej wiadomości wygląda następująco:

Witaj %TOFName!

%Cursor

-- 
Pozdrowienia,
 %FromName

Wszystko co występuje za wierszem z separatorem będzie w HTML formatowane jako podpis.

5

Odp: Stopka mailowa

dzieki smile
jeszcze jedno pytanie, mam stopke w outlooku, wysylam maila i stopka przychodzi sformatowana... ale jesli wysle z bata maila z ta sama stopka jako html to outlook pokazuje ze dostal pustego maila z zalacznikiem w ktorym ejst cala tresc... jak zrobic zeby outlook pokazywal tresc normalnie ?

6

Odp: Stopka mailowa

lobo napisał/a:

ale jesli wysle z bata maila z ta sama stopka jako html

Możesz podkręcić jasność?
Chodzi ci o to, że wysyłasz z bacika maila, ale w formacie HTML i ze swoją stopką?

7

Odp: Stopka mailowa

Mam podobny problem do stopki tekstowej może ktoś będzie umiał rozwiązać mój problem.

Jak można utworzyć szablon nowej wiadomości (format HTML) w której automatycznie jako tzw. stopkę TB wklei plik graficzny - logo, adres etc.?
Lub jak inaczej można zautomatyzować wklejanie grafiki do tworzonego maila?

8

Odp: Stopka mailowa

Było na forum o szablonach html kiku-, kilkunasto-, ...-krotnie.
Proszę nie powtarzać tematu.
Przykład:
http://thebat.pl/forum/viewtopic.php?id=911
http://thebat.pl/forum/viewtopic.php?id=767

Temat zamykam.