Temat: Problem z selektywnym pobieraniem

Mam The Bat! 3.99.27 PL Prof,  korzystam  z poczty gmail. Do tego z mojej poczty korzystam jak z dysku internetowego za  pomocą rozszerzenia Gmail Drive. I problem mam taki, że bat przy pobieraniu poczty skanuje mi jakieś 250 wiadomości (z czego jakieś 230 to odebrane, przeczytane i zarchiwizowane). Czy  jest jakaś możliwość  żeby sprawdzał tylko kategorię ODEBRANE bez żadnych  etykiet? Ustawiłem filtr selektywnego pobierania żeby nie brał wiadomości z frazą GMAILFS w tytule, ale wciąż miałem w centrum połączeń pobieranie nagłówków z  257 wiadomości (co mu zajmuje około 15 min). Ustawienie następnego wątku w filtrze aby odbierał wiadomości tylko te, które dostałem po 1 grudnia tego roku także nie zmieniły nic w centrum połączeń. Chodzi  mi o to, czy jest jakaś możliwość ustawienia jakiegoś filtru (?) aby the bat! po zalogowaniu sprawdził tylko wiadomości nieprzeczytane? Czyli codziennie  jakieś 10 wiadomości. A nie sprawdzał  mi całej skrzynki, albo pokaźnej jej części (czyli, np. podane 250 wiadomości). Dziękuję z góry za pomoc:)

2

Odp: Problem z selektywnym pobieraniem

Jest jeden problem: to jest Gmail, który de facto działa raczej jak imap niż pop3, więc ... widzę ciemność