1

Temat: XMP wishlist

Proszę w tym wątku zamieszczać swoje życzenia co do rozwoju tej wtyczki.
Macie jakieś ciekawe pomysły, życzenia? Piszcie śmiało a poprzez nasz serwis spróbujemy najciekawsze pomysły by ukazały się a najnowszych wydaniach tej wtyczki.

2

Odp: XMP wishlist

z kąd tą wtyczke wziąść? i co Ona daje?
wiem że to może być banalne pytanie ale w The Bat! odiberam poczte i wysyłam...

3

Odp: XMP wishlist

Jak tylko to robisz i na tym etapie nic więcej nie chcesz to ci jest niepotrzebna. Głównie dodaje nowe makropolecenia.

4

Odp: XMP wishlist

Właśnie chcem poznać lepiej ten program - Używałem tylko do obierania i wysyłania poczty bo nie miałem z kad brać informacji na tem,at możłiwości TB!. Wydaje mi się że forum jest najlepszym takim źródłem dlatego pytam

5

Odp: XMP wishlist

Na początek najlepszym źródłem jest Podręcznik a następnie lista dyskusyjna thebat-l. Forum jest moim zdaniem na samym końcu tego łańcuszka.
O makropoleceniach masz dużo w samym podręczniku - to ci pokaże wstępnie możliwości. A jak będziesz już miał pomysły co chcesz zrobić to wtedy lista dyskusyjna.

6

Odp: XMP wishlist

Ok wszystko narazie jasne, ale tylko mi jeszcze powiedz gdzie moge znaleść podręcznik?
Mam nadzieje że moje posty nie przeszkadzają na forum i nie robie nic niezgodne z regulaminem. Jeśli tak by się stało to b. przepraszam. A forum uważam za nalpesze źródło ponieważ zawsze jak szukam informacji na jakiś temat zaczynam od for.

7

Odp: XMP wishlist

Jak zaczynasz od for to jest to pierwszy i podstawowy błąd. Najpierw zawsze zaczynaj od klawisza F1. Żeby w Bacie ten klawisz był w ojczystym języku to musisz udać się tutaj > http://thebat.pl/download/manform.php (BTW na głównej stronie PSTB widnieje link do podręcznika)

Dopiero po podręczniku zaczynaj od for i innych pomocy online - to taka moja mała dygresja.

8

Odp: XMP wishlist

Ok, pobrałem podrecznik i już zaczynam czytać. A myślałem że ten podręcznik jest już w TB! i nie trzeba go ściągać. Dziękuje za pomoc i przepraszam za kłopot.

A co do for itp., zawsze zaczynałem od for - wychodze z założenia że po to są fora żeby pytać ale jeżeli dużo się dowiem z podręcznika to napewno zaczne najpierw szukać podręczników smile