Temat: Zakup programu

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Wszystkiego naj... w 2008 roku.
Grzegorz

Pierwszy wątek na forum. Z nowyn rokiem postanowiłem dokonać zakupu The Bat. Program służy mi od kilku lat. Posiadam pełne wersje (Komputer Świat), czas dokonać zakupu. Liczyłem na świąteczną ofertę, jednak nie mogę się doczekać. Sprawdziłem zakup programu za złotówki, różnice nawet 60zł.
Postanowiłem kupić bezpośrednio u twórcy, cena 40Euro. Szukałem dalej i znalazłem zakup The Bat w przeliczeniu na złotówki daje nam 112zł i parę groszy.
Moje pytanie, czy wiąże się to z ograniczeniami w przyszłości co do aktualizacji programu. Zakup programu dokonany w USA.

Jeszcze raz pozdrawiam.
Grzegorz

2

Odp: Zakup programu

Żadnych ograniczeń w aktualizacji nie powinieneś mieć - ważne by źródło zakupu było pewne.

3

Odp: Zakup programu

Witam
lazik bardzo dziękuje za odpowiedź. Czy źródło pewne, chyba tak jest to Dealer z oficjalnej strony ritlabs.com. Tak na marginesie jest to bardzo ciekawe, mam na myśli cene za The Bat. Dokonam zakupu u przedstawiciela zagranicznego. Napisze o wszystkim jak załatwię sprawę do końca.

Jeszcze raz dziękuje.
Grzegorz

4

Odp: Zakup programu

Nigdy nie kupowałem TB w Polsce. Zawsze przez AFAIR Cifnet i nie miałem żadnego problemu z tym. Dodatkowo po przeliczeniu kursów walutowych różnice w cenie są znaczne.

5

Odp: Zakup programu

Witam
Zgodnie z umową dla zainteresowanych. Zakupiłem The Bat u  AFAIR Cifnet. Cena wyszła ... SUPER.
Zrobiłem jedno głupstwo. Wypełniałem formularz wpisując dane typu "abc" i tak z emailem "abc" jak poleciało z klawiatury. Chciałem sparwdzić, jak i ile trzeba zapłacić. Wpisywałem "byle co". I RADZĘ Wam tego nie robić. Mam stałe IP i moja zabawa kosztowała mnie "Access restricted for 87.xxx.xxx.xx
[24]"
potraktowali mnie jak ... i słusznie. Muszę napisać z innego komputera i przeprosić za zaistnialą sytuacje. Zakupu musiałem dokonać z innego komputera. Pisze tak dla przestrogi.
Pozdrawiam
Grzegorz

PS. lazik

Nigdy nie kupowałem TB w Polsce.

Ja jestem kolejny. Jeszcze raz dziękuje za odpowiedź.