1

Temat: Błąd bata! Stracilem wszystkie maile!!!

Przed chwila otworzylem bata, on mi wyswietlil liste wiadomosci, 2 wiadomosci nowe pobral i w tym momencie krzyknal, ze jest jakis blad czy chce naprawic. Na co ja zaznaczylem folder i kliknalem napraw. Skonczylo naprawiac i... zniknely mi wszystkie maile!!! CO MAM ZROBIC? OSTATNIE ARCHIWUM MAM SPRZED 2 TYGODNI!!!

2

Odp: Błąd bata! Stracilem wszystkie maile!!!

Jaka wersja TB!? Czy pliki MESSAGES.TBB i TBI są na dysku?
Zrób kopie całego katalogu z pocztą a następnie spróbuj usunąć pliki TBI (indeksy bazy wiadomości).

3

Odp: Błąd bata! Stracilem wszystkie maile!!!

A ja z kolei mam następujący kłopot.
Bat Pro v. 4.0.11 nie chce "zassać" archiwum z dysku (plik *.tbb, *.tbi) - twierdzi, że nie jest to prawidłowa forma archiwum.
Plik ma 800 MB i zawiera wszystkie moje wiadomości z ostatniego roku. Jestem po zmianie komputera i zostałem z dziewiczą skrzynką.
Uziemiony. ;(

Ma ktoś jakiś pomysł?

4

Odp: Błąd bata! Stracilem wszystkie maile!!!

pbl napisał/a:

Bat Pro v. 4.0.11 nie chce "zassać" archiwum z dysku (plik *.tbb, *.tbi) - twierdzi, że nie jest to prawidłowa forma archiwum.

I ma rację, plik *.tbb nie jest plikiem archiwum. Wiadomości zaimportuj przez: Narzędzia - Import wiadomości - Z pliku bazy The Bat v2.

5

Odp: Błąd bata! Stracilem wszystkie maile!!!

kemor napisał/a:
pbl napisał/a:

Bat Pro v. 4.0.11 nie chce "zassać" archiwum z dysku (plik *.tbb, *.tbi) - twierdzi, że nie jest to prawidłowa forma archiwum.

I ma rację, plik *.tbb nie jest plikiem archiwum. Wiadomości zaimportuj przez: Narzędzia - Import wiadomości - Z pliku bazy The Bat v2.

chętnie. szkoda tylko, że on nic nie importuje sad

6

Odp: Błąd bata! Stracilem wszystkie maile!!!

Sorry Sorry... plik ma rozszerzenie *.tbk

7

Odp: Błąd bata! Stracilem wszystkie maile!!!

To plik kopii zapasowej zatem Narzędzia -> Odtwarzanie - wtedy masz ten błąd?

8

Odp: Błąd bata! Stracilem wszystkie maile!!!

Tak. Pisze, że plik "nie jest poprawnym archiwum serwisowym"