Temat: 4.0.14-brak wywołań"mailto"

Witam
Przesiadłem sie właśnie na 4.0.14 Professional, z wersji poprzedniej i mam problem, który opisałem w temacie...
Konto domyślne do wywołań jest zaznaczone.
Odinstalowywałem już TB dwa razy, ale ponowna instalacja nie rozwiązała problemu...
Po aktualizacji z wersji 3.99 do 4.0 nie miałem problemu i wszystko "latało" jak należy, aż do uaktualnienia do wersji 4.0.14.

Ktoś poratuje radą...? wink

ps
Vista 32 bit

2

Odp: 4.0.14-brak wywołań"mailto"

Jedyna rada to poczekać. Na liście betatesterów jest informacja, że prawdopodobnie pełne wydanie (MSI) będzie zawierało poprawkę. Sam próbowałem znaleźć rozwiązanie na kilka sposobów, ale nadal nie działa (4.0.14.9). Problem dotyczy nie tylko mailto: ale i ustawienia TB jako domyślnego programu pocztowego. U mnie Vista Home Premium 64bit i Vista Business 32bit.

3

Odp: 4.0.14-brak wywołań"mailto"

hmm...
Jest dokładnie tak jak piszesz, tzn faktycznie vista premium nie widzi TB jako domyślnego klienta poczty.
Zostało oczekiwanie na poprawki neutral

dzięki i pozdrawiam

4

Odp: 4.0.14-brak wywołań"mailto"

No ja powiem jeszcze, że kiedyś, jak kliknąłem na wiadomość zapisaną jako plik .eml, to mi się otwierał podgląd wiadomości. Aktualnie plik dołącza się jako załącznik do nowej wiadomości... kicha straszna, bo muszę takie pliki otwierać w FuckLooku... No ale czekamy na poprawkę do tego babola...

5

Odp: 4.0.14-brak wywołań"mailto"

Nie tylko *.eml, *.msg także :-(