Temat: Czy da się gdzieś zamrozić ustawienia menu i belek z ikonami (toolbar)

Czy da się gdzieś zamrozić ustawienia menu i belek z ikonami (toolbars)? Mam ustawiony pożądany przez siebie wygląd, ale ustawienia znikają po wyjściu z TheBat. W menu wygląd > Paski narzędzi... nie widze takiej opcji. Mam TheBat 4.0.x

2

Odp: Czy da się gdzieś zamrozić ustawienia menu i belek z ikonami (toolbar)

Dziwne, że u Ciebie ustawienia nie są zachowywane. Może masz źle ustawione uprawnienia do katalogu ..\Mail?

3

Odp: Czy da się gdzieś zamrozić ustawienia menu i belek z ikonami (toolbar)

Ja TheBata zainstalowałem niestety (ale też celowo) w innym katalogu niz stara wersja.

4

Odp: Czy da się gdzieś zamrozić ustawienia menu i belek z ikonami (toolbar)

A starego odinstalowałeś? Czy startujesz może z opcją \minimize? Ustawienia powinny być zapisywane automatycznie przy wyjściu. AFAIR nie ma opcji "blokowania pasków/layoutu".

5

Odp: Czy da się gdzieś zamrozić ustawienia menu i belek z ikonami (toolbar)

Starego nie odinstalowałem. Robiłem eksperyment (chciałem mieć początkowo dwa TheBaty, ale widać tak się nie da). W starym katalogu są wszystkie dane (baza mejli; albo te dane są w katalogu Windows, nie pamiętam), ale nowy TB się pod nie podczepił automatycznie.

6

Odp: Czy da się gdzieś zamrozić ustawienia menu i belek z ikonami (toolbar)

Przeglądałem wpisy na BugTraq, ale nic takiego jeszcze nie zgłoszono. Jak już zrobisz porządek i poprawną instalację, a problem się powtórzy, to daj znać ;-)