1

Temat: Vista i The Bat! 3.63 oraz 3.99-problemy z instalacją

Witam,
Przejrzałam forum i FAQ, ale nie znalazłam odpowiedzi na mój, może banalny, ale problem.
Używam The Bat! od wersji 1.6x. Ostatnio korzystałam z wersji 3.63 z KŚ (system Win98SE).
Po wymianie komputera (system Vista Home Premium 32bit) i zainstalowaniu tej wersji oraz odtworzeniu archiwum z kopii zapasowej, przy próbie otwarcia TB! mam tylko krótki komunikat, że program nie działa poprawnie i TB! w ogóle się nie otwiera. Czy wersja 3.63 nie działa z Vistą ?
The Bat! 3.63 został więc odinstalowany i odszukałam Eksperta z wersją 3.99. Po zainstalowaniu The Bat! okazuje się wersją 30 – dniową, choć w Ekspercie figuruje jako pełna. Czego to może być skutkiem ?
Proszę o pomoc w „dogadaniu się” z którymś z moich dotychczasowych Nietoperzy.

2

Odp: Vista i The Bat! 3.63 oraz 3.99-problemy z instalacją

Pamiętam tą wcześniejszą wersję, nie wołała o żadną rejestrację. Jesteś pewna, że w papierowej gazetce nie było żadnych dodatkowych wskazówek, numerów itp?

3 (edytowany przez Paola 2008-04-11 15:50:14)

Odp: Vista i The Bat! 3.63 oraz 3.99-problemy z instalacją

Witam serdecznie !
Przepraszam, ale nie było mnie przez kilka tygodni w kraju. Komputer został na łasce pewnego "magika" neutral i oto, jak przedstawia się sytuacja na dziś. Magik twierdzi, że :
1. Zainstalował ponownie wersję 3.63, która nie chciała działać, więc ją chciał z powrotem odinstalować. Nie znalazł jej na liście "Dodaj/Usuń programy", więc odinstalował ją ręcznie.
2.Następnie próbował zainstalować wersję 3.99. Bez efektu, za wyjątkiem komunikatu, że The Bat! już jest zainstalowany na tym komputerze. Przeczyścił śmieci z rejestru Easy Cleanerem.
3.Następne próby instalowania 3.99 kończyły sie jak wyżej, więc ręcznie odnalazł jeszcze jakieś szczątki w rejestrze i usunął je.
Dostałam komputer z powrotem bez The Bat!, bez możliwości jego zainstalowania.
Przy okazji : obejrzałam dokładnie gazetkę i płytkę z Eksperta i rzeczywiście jest tam klucz. Dziękuję, gapa ze mnie była wink Ale tak, czy siak, jestem z powrotem w punkcie wyjścia. Zatem będę wdzięczna za jakieś sugestie. Pozdrawiam. Paola

4

Odp: Vista i The Bat! 3.63 oraz 3.99-problemy z instalacją

Podniosę, jeśli można wink Problem, niestety, cały czas aktualny.