1 (edytowany przez 11jaceksz 2008-03-03 20:40:31)

Temat: problem z dodaniem załącznika

Witam moja wersja to the bat3,99,00 korzystam zniej prawie dwa lata ale ostatnio pojawił się problem gdy znajomemu chciałem przesłać zdjęcie.Po naciśnięciu dodaj załącznik i otwarciu folderu tych zdjęć jakby  nie było widać a wrozszerzeniu było *z. Wcześniej nie było problemu z wysyłaniem zdjąć. Dziękuję

2

Odp: problem z dodaniem załącznika

Czy jest ktoś kto mógł bu mi pomóc szukałem na forum, ale nic nie znalazłem nie mogę dodawać żadnych załączników.Gdy naciskam dodaj załącznik otwiera się okno Dodaj załącznik (MIME/Base64) żadnego pliku niemogę otworzyć a Pliki typu *.Z o co chodzi Pomocy

3

Odp: problem z dodaniem załącznika

11jaceksz, a jaki system operacyjny? Czy typy plików masz właściwie przypisane w systemie? I jeszcze jedno - najprostszym sposobem na dołączenie załącznika jest drag&drop - zmniejszasz okno nowej wiadomości tak, aby nie zajmowało całego okna, odnajdujesz zdjęcie i upuszczasz na okno nowej wiadomości.

4

Odp: problem z dodaniem załącznika

System XP wcześniej bez problemu wszystkie załącznik dodawałem. Metoda drag&drop działa bez problemu Dziękuję, ale jestem ciekaw co się stał iż wcześniej było ok. Pozdrawiam.