1

Temat: Przekłamana data wysyłki listu - jak znaleźć listy dzisiaj wysłane?

Witam,

mam problem.

Wychodząc, zostawiłem włączony komputer, wracam, kot siedzi na klawiaturze, a ja w skrzynce znajduję listy od osób, które są zaskoczone tym, co ode mnie dostały. Okazuje się, że najprawdopodobniej kot nadusił kombinację klawiszy odpowiadającą "Send Queued Mail" i moje kopie robocze z kilku lat poszły w świat.  Problem: wysłane listy zostały ostemplowane datą utworzenia kopii roboczej, czyli na przykład sprzed 2 lat, a nie dzisiejszą datą. Nie wiem zatem jak sprawdzić, jakie listy i do kogo faktycznie zostały dzisiaj wysłane z mojego komputera.

Czy jest jakiś sposób, żeby to sprawdzić?

'Account Log' nie sięga dalej niż 2 godziny wstecz, a wysyłka musiała nastąpić co najmniej 4 godziny temu.

Co to za pomysł, by wysyłany list nie był stemplowany faktyczną datą wysyłki? Jak to zmienić?

Muszę dowiedzieć się, jakie listy i do kogo zostały wysłane, to jest ważne. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

2

Odp: Przekłamana data wysyłki listu - jak znaleźć listy dzisiaj wysłane?

Ja mam w widoku skrzynki "Wysłane" pozycję Odebrano która pokazuje dokładny czas wysyłki. Raczej bym się zastanowił, którzy znajomi podpadli Twojemu kotu :-D