1

Temat: TheBat ściąga ponownie całę pocztę z serwera - dlaczego?

Witam.
borykam się od dłuższego czasu z problemem że program ściąga całą pozostawioną na koncie pocztę ponownie tak że mam po dwie wiadomości. Skasowanie wiadomości ( duplikatów ) powoduje że program ponownie będzie je ściągał.
Wiem że problem sie rozwiąże jak przy ściąganiu będę kasował automatycznie wszystkie wiadomości ale chce aby tam pozostały te najważniejsze. Ew. jak przeinstaluje cały system.
W zasadzie problem dotyczy w moim przypadku tylko konta na Interii i objętości ok.30MB ( a mam zainstalowane kilka innych kont i one są w porządku),
Ręcznie ( logując się przez interfejs WWW ) ustawiłem wszystkie wiadomości na koncie jako przeczytane - ale nie pomogło !

Wersja programu to 2.11.02 ale zdarzało się to przy innych wersjach i raczej wtedy kiedy na kontach było dosyć dużo wiadomości ( od kilku MB w góre)


Może ktoś zna rozwiązanie ??

2

Odp: TheBat ściąga ponownie całę pocztę z serwera - dlaczego?

Ja również mam identyczny problem na wersji 3.71.03, dzisiaj pobrał mi z serwera wiadomości po raz drugi hmm

3

Odp: TheBat ściąga ponownie całę pocztę z serwera - dlaczego?

pewnie problem ala serwer o2?

4

Odp: TheBat ściąga ponownie całę pocztę z serwera - dlaczego?

mlynek napisał/a:

Ja również mam identyczny problem na wersji 3.71.03, dzisiaj pobrał mi z serwera wiadomości po raz drugi hmm

Może Interia ma taki sam problem jak o2? Przeczytaj o tym w wątku http://thebat.pl/forum/viewtopic.php?id=86

W najnowszej wersji beta The Bat! pozwala ustawić na serwerze atrybut "przeczytane" już z poziomu filtru selektywnego pobierania poczty. Nie sprawdzałem jednak czy to zadziała na serwerach nie korzystających z rozszerzonego zestawu poleceń POP3.