1 (edytowany przez raffter 2008-06-21 18:09:51)

Temat: Praca na wielu stanowiskach jednocześnie

Witam!

Od jakiegoś czasu borykałem się z problemem obsługi poczty w firmie. Codziennie dostawałem kilkadziesiąt maili od klientów, TB miałem zainstalowanego tylko na jednym stanowisku i niestety jedna osoba nie była w stanie odpowiedzieć w ciągu dnia na wszystkie maile. Dlatego też spróbowałem skonfigurować TB do pracy na wielu stanowiskach jednocześnie. A dokładnie wrzuciłem główny katalog poczty programy na firmowy serwer i na każdym stanowisku skonfigurowałem BT tak aby pobierał dane programu z serwera. I tutaj mam problem... gdy na jednym stanowisku jeden z pracowników odbiera pocztę lub wykonuje jakąś akcję na innych stanowiskach nie widać wykonanych zmian (np. odebranych nowych wiadomości) do czasu ponownego uruchomienia programu .

I tutaj moje pytanie... czy istnieje możliwość skonfigurowania TB tak aby po wykonaniu jakiejś akcji na jednym stanowisku była ona od razu widoczna na innym?

Z góry dziękuje za pomoc i wskazówki.

2

Odp: Praca na wielu stanowiskach jednocześnie

A co z trzymaniem poczty na serwerze i wykorzystaniem IMAP?

3 (edytowany przez raffter 2008-06-21 19:51:08)

Odp: Praca na wielu stanowiskach jednocześnie

tagor napisał/a:

A co z trzymaniem poczty na serwerze i wykorzystaniem IMAP?

Przyznam szczerze, że nie znałem protokołu IMAP i jego możliwości. Widzę jednak że będzie on rozwiązaniem mojego problemu. Tagor dzięki za pomoc.