Temat: Słaby transfer :/

Otóż ten oto program mejlowy sprawia mi pewien problem hmm Ma bardzo słabe transfery jakby coś go ograniczało hmm Wykorzystuje zaledwie 40-50%b łącza. Przed zmianą kompa i systemu (dawniej Xp a teraz VISTA) korzystał ze 100% transferu hmm Może w opcjach jakieś limity się same ustawiły ? Może to wina VISTY i ona go spowalnia ?

2

Odp: Słaby transfer :/

TB! nie ma w opcjach takich limitów - myśle że inny program lub sam system wykorzystuje łącze. Ewentualnie zmiana systemu przypadkiem zbiegła się z pogorszeniem parametrów twojego łącza. Generalnie przyczyny w tym przypadku szukałbym poza TB!

3 (edytowany przez piotrekjunior 2008-09-20 22:43:50)

Odp: Słaby transfer :/

Jak ściągam piki ze stron www tudzież wysyłam to transfer wykorzystywany jest w 100%
Czy może mieć z tym coś wspólnego WERSJA TB jakiej używam ??

...:::EDIT:::...

Już wiem że nie ma hmm Ale nic nie blokuje hmm Systemowy firewall został wyłączony a COMODO przepuszcza THE BATA na bank hmm Zresztą jak go wyłączę to nie widać poprawy UPLOADU hmm

4

Odp: Słaby transfer :/

Wyłącz wszystkie firewalle + programy, które mogą wykorzystywać łącze i ponów testy.
Być może po prostu od ciebie do serwera, na którym masz konto pocztowe, łącza są takie a nie inne.
Zawsze możesz zgłosić dostawcy internetu lub konta pocztowego - program pocztowy zdecydowanie nie jest winny.

5

Odp: Słaby transfer :/

To nic nie daje hmm Nadal łącze jest wykorzystywane w zaledwie 50% hmm Wszystko zaczęło się od zmiany systemu oraz zmiany wersji The Bat na nowszą hmm

6

Odp: Słaby transfer :/

Już wiem co za tym stoi hmm GMAIL hmm To najprawdopodobniej ich wina hmm Dla testów założyłem konto na o2 i tam idzie pełną parą !! 100% łącza!! A ta GMAILu tylko 50% hmm

7

Odp: Słaby transfer :/

No i wszystko wróciło do normy smile Dzięki za pomoc mkosinski smile