1

Temat: Synchronizacja na 6 komputerach.

Witam.
Chciałbym zakupić the bata do firmy i interesuje mnie szczególnie automatyczna (nie ręczna) synchronizacja na 6 komputerach. łącznie ze strukturą katalogów i wszystkiego.  Myślę o jakiejś wtyczce która po włączeniu the bata będzie synchronizowała maile i wszystko po prostu.
dziękuje!

2

Odp: Synchronizacja na 6 komputerach.

A po co się robi taką synchronizację, jaki efekt dokładnie chcesz osiągnąć?

3

Odp: Synchronizacja na 6 komputerach.

czy to pytanie retoryczne?
CHCE UZYSKAC DOKLADNIE TAKIE SAME KOPIE NA 6 KOMPUTERACH - KAZDA ZMIANA NA JAKIM KOLWIEK KOMPUTERZE SKUTKUJE ZMIANA NA INNYCH.

4

Odp: Synchronizacja na 6 komputerach.

Chodzi ci o wiadomości i foldery czy także ustawienia samego TB?

5

Odp: Synchronizacja na 6 komputerach.

wiadomosci i foldery, czy ustawienia nie wiem (wydaje mi sie ze kazdy uzytkownik bedzie mial swoje ustawienia)
Mi zalezy aby na kazdym kliencie bylo 1 konto firmowe ktore bedzie synchronizowane wszystkim nie zaleznie kto cos zmieni. A inne konta pocztowe to juz indywidualna sprawa. Szczytem marzen by byla taka wtyczka jak Foxmarks w firefoxie. Kalendarz firmowy bylby tez ekstra smile
ale takie rzeczy to chyba tylko w erze wink

6

Odp: Synchronizacja na 6 komputerach.

zinger napisał/a:

wiadomosci i foldery, czy ustawienia nie wiem (wydaje mi sie ze kazdy uzytkownik bedzie mial swoje ustawienia)
Mi zalezy aby na kazdym kliencie bylo 1 konto firmowe ktore bedzie synchronizowane wszystkim nie zaleznie kto cos zmieni

Zygmunt kilkakrotnie odpowiadał na podobne pytania - ale nie pamiętam wątków, więc musisz poszukać samemu. O ile pamiętam rozwiązanie opiera się na tym, że wszystkie stanowiska robocze korzystają ze wspólnych folderów pocztowych - te ostatnie muszą być na jakimś komputerze dostępnym w sieci dla tychże sześciu stacji roboczych.
Inne rozwiązanie tego problemu to IMAP.