1

Temat: Filtr pobierania poczty

Witam

Od niedawna jestem użytkownikiem The Bat'a. Chciałem spytać czy istnieje możliwość ustawienia filtra pobierania maila tak, aby przy pierwszym ściąganiu ( i każdym następnym ) program ściagnął maile nie starsze niz np 30 dni. Próbowałem ustawić taki filtr. Ale mimo to ściąga wszystkie maile z serwera.  Jest na to jakiś sposób? Będe wdzięczny za wszystkie porady i sugestie.

Pozdrawiam

2

Odp: Filtr pobierania poczty

Podobny problem rozwiazuje to na stronie serwerka pocztowego. Tylko nie kazdy ma taka opcje. Maily ktore juz byly sciagniete przez POP maze albo przesuwam do wytworzonego foldra Archiwum. Konkretnie taka mozliwosc ma Gmail.

3

Odp: Filtr pobierania poczty

to mnie nie urządza...maila ściągane są przez dwa różne komputery w różnym czasie...i jeden i drugi ma je ściągac...i generalnie chodzi mi o rozwiązanie takie żebym z poziomu programu do pobierania mógł decydować ile wstecz ściągne...

4

Odp: Filtr pobierania poczty

Wklej ten filtr.

5 (edytowany przez murzyn 2008-12-01 21:41:27)

Odp: Filtr pobierania poczty

http://c.wrzuta.pl/wi8929/9a44d3ee00004 … 5&ft=f

6

Odp: Filtr pobierania poczty

Wkleić filtr: podświetlić dany filtr. Kliknąć na niego prawym przyciskiem myszy. Wybrać z menu kopiuj. Przejść na stronę forum do edycji postu. W oknie edycji kliknąć prawym przyciskiem i z menu wybrać wklej.

Można też użyć kombinacji klawiszy ctrl+c i ctrl+v.

7

Odp: Filtr pobierania poczty

$$$$ TB! Message Filter $$$$
beginFilter
UID: [8CA65792.01C94A96.52FE56C0.01BB35C5]
Name: Nowy\20filtr
Filter: {\0D\0A\20`13`1`30\0D\0A}
IsActive
Ignore
endFilter

8

Odp: Filtr pobierania poczty

W filtrach selektywnego pobierania wklej:

$$$$ TB! Message Filter $$$$
beginFilter
UID: [BDE963D4.01C95536.21E07235.25F6130E]
Name: Nowy\20filtr
Filter: {\0D\0A\20`13`0`30\0D\0A}
IsActive
IgnoreAndRead
endFilter