Temat: Problem z odbiorem poczty w innych folderach

Witam! Pierwszy raz używam tego programy do odbioru poczty. Mam utworzone u siebie na poczcie (o2) dodatkowe foldery na wiadomości otrzymywane np. z allegro ale ten program obiera mi tylko wiadomości z głównej skrzynki odbioreczej a z innych folderów nie.Prosiłbym o pomoc jak zrobić aby obierał wiadomości z pozostałych folderów stworzonych przeze mnie na poczcie. Pozdrawiam

2

Odp: Problem z odbiorem poczty w innych folderach

Takie rzeczy tylko w IMAP a nie POP3 - z tego co wiem o2 nie udostepnia kont przez protokół IMAP.

3

Odp: Problem z odbiorem poczty w innych folderach

Aha. Dziekuje za informacja:)

4

Odp: Problem z odbiorem poczty w innych folderach

Przepraszam, ze odgrzebuje stary watek, na ktory zostala juz udzielona odpowiedz ...
... _ale_czy_naprawde_nic_sie_nie_da_zrobic_ ?  sad

Wlasnie zainstalowalem probna wersje The Bat! , chcialem zaczac korzystac z porzadnego programu pocztowego, ale nic z tego nie bedzie jesli nie bedzie sie dalo sciagnac z serwera o2 moich maili zapisanych w folderach.

Prawde mowiac wszystko co najwazniejsze mam wlasnie posegregowane w folderach w o2.pl , w ogolnym folderze 'Odebrane' prawie same smieci....

The Bat pobral tylko wiadomosci z glownego folderu 'Odebrane'....... sad 
Bardzo , _bardzo_ mi zalezy na sciagnieciu pozostalych folderow!

Prosze o pomoc.
Dziekuje.

5

Odp: Problem z odbiorem poczty w innych folderach

P.S. Sprawdzalem jak jest ze sciaganiem poczty z gmail do The Bat! Jest w porzadku, tzn. wiadomosci z folderow tez sie pobieraja, mimo ze tak jak w o2.pl jest wykorzystywane POP3.  Ale w gmail sa 'etykiety' a nie 'foldery', wiec pewnie dlatego z gmaila sie wszystko pobiera prawidlowo...

6

Odp: Problem z odbiorem poczty w innych folderach

zawsze możesz na o2.pl wrzucić wszystko w skrzynkę odbiorczą, hurtowo pobrać i posortować w TB! a webmaila używać tylko gdy nie masz dostępu do TB!

innego sposobu nie widzę (poza zabawami np. z Hamsterem)

7

Odp: Problem z odbiorem poczty w innych folderach

Tak, rozwazalem taka mozliwosc, ale mysl o polaczeniu w jeden folder wszystkich posortowanych maili, sciagniecie ich do The Bat! , a nastepnie _ponowne_ sortowanie kilku tysiecy maili mnie przeraza.

Wniosek: trzeba bylo od poczatku korzystac z programu pocztowego lub gmaila.