Temat: Potwierdzenie przeczytania

Witam smile
uzywam "netoperka" juz od jakiegos czasu, jednak dopiero od kilku dni potrzebuje korzystac z tej funkcji - potwierdzenie przeczytania oraz priorytet wiadomosci:wysoki.

Niestety nie wiem jak automatycznie ustawic, by do kazdej wiadomosci wysylanej z mojego konta ustawiany byl priorytet wysoki oraz by bylo wysylane zadanie potwierdzenia przeczytania/odbioru mojej wiadomosci.
W podreczniku niestety nic nie znalazlem

2

Odp: Potwierdzenie przeczytania

Bardzo, ale to bardzo słabo czytałeś.

ReadConfirm
NoReadConfirm (lub NoRCR)
 Żądanie potwierdzenia przeczytania dla bieżącej wiadomości (odpowiednio: ustawienie i blokada), zmieniające ustawienia domyślne.
 N, O, P, Q
 
RcptConfirm
NoRcptConfirm (lub NoRRq)
 Żądanie potwierdzenia odbioru dla bieżącej wiadomości (odpowiednio: ustawienie i blokada), zmieniające ustawienia domyślne.
 N, O, P, Q
 

Priority="H/N/L"
 Ustawienie priorytetu wiadomości (H - priorytet wysoki, N - priorytet normalny, L - priorytet niski).
 N, O, P, Q

3 (edytowany przez zajac76 2007-10-10 10:38:43)

Odp: Potwierdzenie przeczytania

witam

mam dokładnie ten sam problem ale nie kumam co mam zrobić z tymi kodami sad

TB Prof. 3.99.24

mam ustawione potwierdzenie przeczytania przy tworzeniu nowej wiadomości w głównych ustawieniach konta. co z potwierdzeniem przy odpowiedzi? i co z nietypowymi szablonami dla podfolderu?

zajac76

4

Odp: Potwierdzenie przeczytania

zajac76 napisał/a:

mam dokładnie ten sam problem ale nie kumam co mam zrobić z tymi kodami sad

Musisz wstawić odpowiednie makra do każdego szablonu, który używany jest przez wiadomości wymagające potwierdzenia przeczytania i wysokiego priorytetu. Wstaw do tych szablonów np. na końcu coś takiego:

%ReadConfirm %Priority="H"%-