1

Temat: widok odebranego maila - txt / html

otrzymuje maile które zawierają w widoku poczty np. 3 zakładki... pierwsza to wiadomosc w formie txt, druga html i 3 jakaś tam... czasami jest tylko txt...

jak wymusic aby jesli znajduje sie maila w formie html aby pokazywał włąsnie tąforme a nie txt ?
z góry dziękje za pomoc big_smile

2

Odp: widok odebranego maila - txt / html

Menu Opcje > Konfiguracja > Podgląd / edycja. Wszystko jest opisane w podręczniku!

3

Odp: widok odebranego maila - txt / html

ok mam tam ustawione w ten sposób:

patrzac od góry:
1. Tekst zdobiony
2. Tylko html
3. tylko html

zaznaczone wyswietlanie usmieszków

i domyslny edytor wiadomosci ustawiony na:html z alternatywnym czystym tekstem i odznaczoną opcją poniżej?


w czym zatem moj bład ?

4

Odp: widok odebranego maila - txt / html

yozz84 napisał/a:

jak wymusic aby jesli znajduje sie maila w formie html aby pokazywał włąsnie tąforme a nie txt ?

Witam wszystkich

Podepnę się pod ten wątek bo mam podobny problem. Domyślnie dla wszystkich folderów w koncie mam ustawiony widok
"czysty tekst i html". Chciałbym jednak tylko dla jednego folderu ustawić widok "czysty html". Jest to możliwe?. Bo z tego co widzę to ustawienie w Opcje -> Podgląd / Edycja działa globalnie dla wszystkich kont. The Bat 3.99 z Komputer Swiata

5

Odp: widok odebranego maila - txt / html

Z tego co mi wiadomo to niestety nie można czegoś takiego uzyskać. Tak jak piszesz ustawienie działa globalnie.