1

Temat: Problem ze ściąganiem poczty (Interia)

Witam,
Pod koniec czerwca zainstalowałam najnowszą wersję The Bat! Pro 4.2.6 (licencja indywidualna). W programie są ustawione 3 konta e-mail. Z dwóch (gmail) poczta ściąga się bez problemu. Z konta na Interii najpierw przez tydzień próbowało coś ściągnąć, ale maile były nieczytelne i brakowało nagłówka o nadawcy. Prawy panel programu (z odebraną pocztą) miał rząd pustych pól w kolumnach "od", "do" i "temat".
Po tygodniu Bat odmówił w ogóle ściągania poczty (komunikat o przerwaniu połączenia z serwerem, ostatnie wysłane komendy TOP 6 0 lub TOP 12 0, zależnie od ilości nowych maili  oraz Retr 0).
Szukałam w zasobach forum i znalazłam wątek o trochę podobnych problemach z kontami na O2 : Ściąganie nagłówków
Wątek jest dość stary, od tego czasu było też już parę "generacji" Bata i zmian w poczcie Interii, z której korzystam.
Czy ktoś w ostatnim czasie miał podobny problem, jak opisany na wstępie ?
Czy rzeczywiście problem z pocztą leży w Interii ? O co pytać, jeśli będę pisać do administratora ?
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i pomoc.

2

Odp: Problem ze ściąganiem poczty (Interia)

Napisałam do administracji Interii-na razie brak odpowiedzi, a problem wraz z ilością przychodzącej poczty rośnie. A raczej rósł. Do wczoraj.
Z Bacika 4.2.6 wróciłam do wersji 4.2.4 i konto z Interii śmiga, aż miło. Może to jednak nie jest problem Interii ? wink