Temat: Uparta kopia zapasowa tworzy się nie tam gdzie trzeba

Witam
Mam pewien problem z The Bat!em..

Zainstalowałem go kiedyś na C, poczta była zapisywana w katalogu:
C:\The Bat!\poczta

Przeniosłem wszystkie pliki na inną partycję, aby na C niepotrzebnie GB nie zajmowało, zmieniłem lokalizację poczty w ustawieniach i jest ok.
Problem pojawia się w momencie tworzenia kopii zapasowej.. Uparcie tworzy ją i tak na C i to w dodatku w 2 miejscach:

C:\The Bat!\poczta\autobackup.tbk
C:\Documents and Settings\nazwa_uzytkownika\Dane aplikacji\The Bat!\autobackup.tbk

Zajmuje więc razem ponad 3GB niepotrzebnie.
Co dziwniejsze, jak skasuję te pliki czasami załapie dobrze i tworzy kopie zapasowe na nowej partycji.

Kolejna sprawa to taka, że kopie zapasowe włączają się nie wtedy, kiedy trzeba.
Mam ustawione w ustawieniach The Bat'a tworzenie kopii automatycznie co 4 dni o godzinie 22.
The Bat! jednak tworzy sobie kopie kiedy mu się podoba: przed chwilą właśnie próbował stworzyć kopie (komputer włączony od rana, wczoraj do północy co najmniej włączony - the bat oczywiście cały czas uruchomiony) a jest godzina 15..

Trzeba coś w rejestrze zmieniać czy coś, żeby the bat! nie tworzył mi na C kopii zapasowej?
Z tym harmonogramem to jeszcze przeżyje, ważne że tworzy kopie zapasowe ale kurcze nie tam gdzie trzeba..

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

The Bat! Professional 4.2.12.2

2

Odp: Uparta kopia zapasowa tworzy się nie tam gdzie trzeba

To jest zdefiniowane w plikach CONFIG.CDB oraz Events.CFG (znajdują się tam gdzie trzymasz pocztę).
Testowo przeniósłbym te pliki (przy wyłączonym TB!) do innego katalogu i sprawdził, czy po ustawieniu wszystkiego na nowo działa tak, jak powinno.
Jeżeli tak będzie obawiam się, że niestety pozostałą konfiguracje TB! będziesz musiał także przeklikać na nowo :-(
W inny wypadku kopiujesz pliki z powrotem i być może ktoś inny z forum pomoże.