Temat: THE BAT vs THUNDERBIRD

musialem wymienic twardy dysk i stracilem dostep do thebat , nie bede placic znowu kasy za ten program bo to nie jest tyle warte .
sciagnolem THUNDERBIRD i w sumie jestem zadowolony , sciaga SPAM - a to jest wazne bo duzo emaili waznych idzie na spam  , a w the bat nie bylo takiej funkcji .
biezecie kase za program , nie udzielacie POMOCY  jak jest dylemat , wole THUNDERBIDRA

2

Odp: THE BAT vs THUNDERBIRD

Czy przypadkiem nie pomyliłeś adresata swoich pretensji? Redakcja tego serwisu nie jest w jakikolwiek sposób powiązana ani ze sprzedażą programu, ani z jego autorami. Stronę i domenę thebat.pl utrzymujemy z własnych pieniędzy, programu także nikt nam nie daje za darmo, a informacje jakie są tu publikowane pochodzą od użytkowników i mają służyć innym za pomoc.

Czuję się osobiście urażony sformułowaniem "bierzecie kasę za program", ponieważ jest to oczywista bzdura. Nie bierzemy kasy za program, nikt też nie ma tu obowiązku udzielania odpowiedzi na pytania. Czy swój problem utraty klucza rejestracyjnego zgłosiłeś sprzedawcy? O ile mi wiadomo, zazwyczaj udaje się ponownie taki klucz uzyskać - ale na pewno nie od redakcji tego serwisu.

3

Odp: THE BAT vs THUNDERBIRD

Jako, że temat sprecyzowałeś z odniesieniem do porównania, to poniżej zamieszczam link do porównania dużej ilości klientów pocztowych:
http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison … il_clients
Mam nadzieję, że to porównanie zakończy próby wywoływania flejmów i jako zawierające czyste informacje bez nutki subiektywizmu, da obraz większej części rynku mailerów.

Co do twoich żali, to jak każde inne przyjmujemy ze zrozumieniem.

Wątek wyczerpany, więc by nie kusić losu -> ZAMYKAM.