1

Temat: Jak odzyskać dostęp do The Bat????

Witam,

Padł mi laptop, i został mi tylko dysk twrdy z niego sad
Niestety nie mam utworzonej kopi zapasowej ale do wszystkich plikow mam dostęp.
Jak zrobić by nowo zainstalowany bat mogł działac jak stary (gdzie poprzenosić ktlore pliki?)
Poprzednio bat zainstalowany byl na xp teraz na Vista ,
The bat 4.0.34
Dzięki za wyrozumiałość i pomoc, niestety laps służbowy i cała masa ważnych informajio w mailach:(
Acha skonfigurowanego mialem na pięć kont, i na starym dysku sa pliki z nazwami tych kont, ale nie wiem gdzie je przenieść
aby ustawienia kont tez dzialaly.

2

Odp: Jak odzyskać dostęp do The Bat????

Najlepiej to mieć wpis rejestru z poprzedniego systemu. Można użyć np. tego narzędzia:
http://www.mitec.cz/wrr.html

Potrzebny ci klucz: HKEY_CURRENT_USER\Software\RIT

Foldery przywraca się według ustawień odzyskiwanego rejestru.

3

Odp: Jak odzyskać dostęp do The Bat????

A stary sposób już nie działa?
Kopiujesz wszystkie pliki do katalogu poczty netoperka i przy zakładaniu konta nie ustawiasz, żeby tworzył automatycznie tylko wskazujesz katalog z pocztą danego konta. U mnie zawsze przechodziły ustawienia dla poszczególnych kont.

4

Odp: Jak odzyskać dostęp do The Bat????

Padl mi dysk twardy i wstawilem nowy dysk . Teraz nie mam kluczy do instalacji the bat .
Zrobilem kiedys zrzut ekranu z tym napisem ZAREJESTROWANY DLA  :  i tam pisze moje imie i nazwisko i pod tym pisze : S/N i kilka numerow
ale jak to wpisuje to i tak mi nie chce rejestrowac , co mam z tym fantem zrobic zeby mi zarejestrowalo ???

5

Odp: Jak odzyskać dostęp do The Bat????

no widze ze ADMIN nie ma ochoty odpisac na moj post , szkoda , taka wasza firma - nie bede znowu placic za thebata - sciagnolem sobie THUNDERBIRDA za friko i tez jest OK

6

Odp: Jak odzyskać dostęp do The Bat????

Dziwisz się? Nie stosujesz się do zasad przez samego siebie zaakceptowanych przy rejestracji.
A w sprawach licencyjnych jak zapewne dobrze wiesz trzeba się zwrócić bezpośrednio do producenta a nie do forum, które nijak ma się do RITLABS.