Temat: Kopia zapasowa-brak wiadomości

Witam
Mam problem na 2 komputerach z odtworzeniem wiadomości z the bata wersja 3.02.Reinstalowałem system na 2 komputerach-
Na 1 z komputerów zrobiłem tylko kopię zapasową natomiast na 2 zgrałem razem z rejestrem i z tymi kluczami:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\RIT\The Bat!],[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\The Bat! message file],[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\The Bat! vCard file],[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Clients\Mail],[HKEY_USERS\*-*-*-**-**********-*********-*******-****\Software\RIT\The Bat!],[HKEY_CLASSES_ROOT\The Bat! message file],[HKEY_CLASSES_ROOT\The Bat! vCard file];

Na 1 komputerze mam maili na ok.4gb odtworzył połowę na 2 komp.nie odtworzył mi całkowicie 1 konta reszta poprawnie.

Teraz nie wiem w jaki sposób mam tą swoja pocztę odzyskać i co jest przyczyną na 2 komputerach,że poczta się nie odtworzyła poprawnie...Czy the bat ma jakieś ograniczenia w poprawnym tworzeniu kopii zapasowych i jak poprawnie zrobić backup bo jak widzę to czy z kluczami rejestru czy bez to nie ma znaczenia...Dodam jeszcze fakt ,że zrobiłem też dodatkową kopię przed reinstalacją systemu i też były problemy bo np-nie wyświetlały sie wiadomości od razu tylko po kliknieciu na folder "odebrane" lub na inne foldery w danym koncie.Proszę o pomoc jak prawidłowo powinien wyglądać backup i co mam zrobić aby odzyskać

2

Odp: Kopia zapasowa-brak wiadomości

chcialem tylko zapytać czy ktoś wie coś więcej na ten temat bo widzę ,że sprawia on nie tylko mnie trudności ale chyba tez kilku innym użytkownikom... a helpdesk ogarnia coś na forum czy trzeba oficjalna drogą z zapowiedziami...?

3

Odp: Kopia zapasowa-brak wiadomości

cirenevard napisał/a:

Na 1 komputerze mam maili na ok.4gb

Wskazane 4 GB maili to jest w jednym folderze, czy może podzielone na kilka lokalizacji?

na pierwszy rzut oka wygląda mi na limit bazy - czyli 2 GB. Wersja, której używasz chyba jeszcze miała to ograniczenie.