1

Temat: Nie odbieram wiadomości

Od około 2 tygodni nie jestem w stanie odbierać wiadomości; jedynie poprzez stronę Onet.pl. Odbieram na The BAT jedynie wiadomości od Onet.pl dla Użytkowników. Jednak mogę wysyłać wiadomości. Mam ustawione poprawnie: port 587 [dla wychodzącej] i 110 [dla przychodzącej]
Posiadam wersję The BAT - 4.0.38.

Będę rad za pomoc.

EMET

2

Odp: Nie odbieram wiadomości

jakie błędy wypisuje TB?

3

Odp: Nie odbieram wiadomości

lazik napisał/a:

jakie błędy wypisuje TB?


Nic nie wypisuje. Po prostu: po kliknięciu na odbiór wiadomości mamy oznajmienie na samym dole w The BAT:

FETCH- Połączenie zakończone - odebrano listów: 0

I rzecz jest nie w tym, że owych listów faktycznie brak [bo może ich realnie nie być...], co to, iż poprzez stronę Onet.pl takowe się uwidaczniają. Do niedawna była reakcja w postaci odbioru listów samemu sobie wysłanych - np. jakieś strony www.
A teraz, jak powyżej: jedynie te dla Użytkowników Onet.pl otrzymuję. Wysyłka działa bez zarzutu. Otrzymywanie poczty - jak opisałem.

Pozdrawiam --
EMET

4

Odp: Nie odbieram wiadomości

Ustaw rozszerzone logowanie i daj wpisy z pliku.

5

Odp: Nie odbieram wiadomości

Czy na stronie Onetu nie ma ustawionej filtracji przychodzących wiadomości i przenoszenia do katalogów, czy też cała poczta otrzymana ląduje w Odebrane.

6

Odp: Nie odbieram wiadomości

lazik napisał/a:

Ustaw rozszerzone logowanie i daj wpisy z pliku.


EMET:
No cóż --
Kiepski jestem w tych sprawach.
W ogóle nie kumam co to to jest to rozszerzone logowanie i inne.

Chyba będę musiał kogoś popytać w realu. Będę póki co metodą poprzez Onet.pl; ew. kupię jakiś inny program, ew. też poproszę, żeby podsyłano mnie przez tlen.
A tak długo się The BAT dobrze sprawował...

Liczyłem raczej na doradztwo krok po kroku w stylu szkolnym.

Przepraszam, że zawracałem głowę.


EMET