Temat: Voyager wiesza się

Kiedy pobieram pocztę "sprawdż pocztę dla wszystkich kont" to i owszem pobiera, a kiedy pobierze to się wiesza i muszę go wyłączyć za pomocą menadżera zadań - poprostu wyłączam proces, nic innego na Voyagera nie działa. Kiedy natomiast pobieram pocztę pojedyńczo dla każdego konta to wszystko działa dobrze. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Dotyczy The Bat Voyager v4.2.36.4 na Windows 7 x64 (laptop Toschiba Satellite A500).

2

Odp: Voyager wiesza się

Spróbuj zmienić liczbę jednoczesnych sesji w Centrum Połączeń (zwiększ lub zmniejsz i sprawdź co się dzieje). Opcja ta jest dostępna w  menu Opcje | Sieć i administracja.

3 (edytowany przez travel-pl 2010-07-17 09:54:57)

Odp: Voyager wiesza się

Całkowicie wyłączyłem ograniczenie jednoczesnych sesji w Centrum Połączeń. Zwiększanie lub zmniejszanie, nawet do jednej sesji nic nie dawało. Po wyłączeniu sesji The Bat Voyager nie wiesza się. Czy to będzie miało jakiś wpływ na pobieranie poczty? Dzięki wielkie za pomoc.

4

Odp: Voyager wiesza się

Nie, nie ma to bezpośredniego wpływu na pobieranie poczty (wszystko będzie pobierane). Po prostu Twój komputer będzie teraz mógł robić to szybciej, bo jego wydajność na to pozwala.

5

Odp: Voyager wiesza się

Dzięki teraz jest ok.