1

Temat: Folder wiadomości na zamontowanym dysku w sieci

Korzystam z programu TheBat i niedawno zainstalowałem nową wersję 4.xxx i od tej pory mam pewien problem.
Wcześniej pracowałem na wersji 3.xxx. Mam kilka kont pocztowych.
Wszystkie foldery poczty są przechowywane na "serwerze" oddzielnym komputerze w sieci lokalnej. 
TheBat ma do nich dostęp poprzez podmontowany dysk w Windows który wskazuje na katolog z plikami poczty TheBat.
Z każdego komputera mam dostęp do wszystkich kont pocztowych.

Wcześniej na 3 komputerach w tej samej sieci lokalnej był uruchamiany BAT w wersji 3.xxx i nigdy nie było problemów.
Teraz w wersji 4.xxx przy tej samej konfiguracji bardzo często BAT się zawiesza i to szczególnie kiedy w tym samym czasie jest uruchomiony na kilku komputerach. Dodam że mam kilka filtrów poczty przychodzącej ze zmianą kolorów ale i także takie które po przeczytaniu wiadomości przenoszą ją do innego folderu. Zastanawiam się czy to nie jest głównym problemem.

Czy w ogóle BAT będzie prawidłowo działał przy umieszczeniu folderów poczty na innym komputerze i podmontowaniu dysku w sieci lokalnej ? Ale chyba powinno być ok skoro na 3.xxx działał to czemu nie działa na nowszej wersji ?

Pozdrawiam.