1

Temat: Folder Wirtualny czy Folder Śledzący co wybrać?

Witam. Zastanawiam się, jak to rozwiązać, i co by było lepsze. Posiadam kilka kont pocztowych, chciał bym tak skonfigurować The-Bat aby w jednym folderze były przechowywane wszystkie informacje na temat rejestracji na różnych serwisach,forach lub ważne wiadomości z ustawieniami. Jak to ugryź? Zacząłem kombinować z Nowy Folder Wirtualny potem leciałem wiadomość po wiadomości z danego konta i w folderze wirtualnym tworzyłem filtry. Ale czy to się sprawdzi?

2

Odp: Folder Wirtualny czy Folder Śledzący co wybrać?

Ponieważ wiadomości, które chcesz przechowywać w jednym folderze, nie mają praktycznie wielu cech wspólnych - użycie folderu wirtualnego i filtrów nie będzie efektywne. Lepiej utworzyć zwykły folder (może to być folder wspólny) i ręcznie przenosić do niego wybrane wiadomości. Tak będzie chyba o wiele szybciej i prościej. Można jeszcze tę operację ułatwić, tworząc filtr uruchamiany ręcznie za pomocą kombinacji klawiszy. Jako kryterium filtru powinieneś ustawić Dowolna wiadomość, a jako operację - przeniesienie wiadomości do wskazanego folderu.