1

Temat: MyGate i TheBat 3.5.22

Z tego co przeczytalem na stronie thebat.pl MyGate nie jest juz rozwijanym projektem, a ostatnia wersja wspolpracuje z wersjami 1.x i 2.x, jednak zainstalowalem i na 3.5.22 tez jest prawie ok. Prawie poniewaz moge odbierac wiadomosci z grup, jednka nie moge ich wysylac. Gdy probuje wyslac otrzymuje komunikat "localhost Posting on this server dissallowed". Jesli ktos wie jak to zrobic, badz tez uzywa MyGate z wersja 3.x TheBata to prosilbym o male wskazkowki zwiazane z wysylaniem wiadomosci na grupy.

Pzdr,
hauer

2

Odp: MyGate i TheBat 3.5.22

hauer napisał/a:

Z tego co przeczytalem na stronie thebat.pl MyGate nie jest juz rozwijanym projektem, a ostatnia wersja wspolpracuje z wersjami 1.x i 2.x, jednak zainstalowalem i na 3.5.22 tez jest prawie ok.

Jest OK we wszystkich wersjach The Bat! (ja używam obecnie MyGate z TB! 3.62.14). Prawdopodobnie MyGate może współpracować z dowolnym klientem poczty, ponieważ jest programem pośredniczącym między serwerami NNTP a POP3 i SMTP. Program pocztowy w takiej sytuacju widzi lokalny serwer poczty i z nim się komunikuje, a MyGate przekazuje i odbiera informacje do i z serwerów NNTP.

hauer napisał/a:

Prawie poniewaz moge odbierac wiadomosci z grup, jednka nie moge ich wysylac. Gdy probuje wyslac otrzymuje komunikat "localhost Posting on this server dissallowed".

Po prostu wybierz inny serwer, ponieważ ten używany przez Ciebie umożliwia tylko wysyłkę w kierunku do Ciebie. Twój komputer działa zapewne w sieci, która nie ma zezwolenia na wysyłkę wiadomości do danego serwera NNTP.