Temat: Import książki adresowej z Thunderbirda do BATa

Witam.
O ile bez problemu przeprowadziłem import starej książki adresowej z Outlooka tak pomimo
wielu prób nie mogę sobie poradzić z przeniesieniem tych samych danych z programu Thunderbird.
Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.
Pozdrawiam
Tomasz Bączyk

2

Odp: Import książki adresowej z Thunderbirda do BATa

O ile dobrze pamiętam, The Bat! nie miał i nie ma możliwości importu adresów z Thunderbirda. Sprawdź w jakim formacie możesz wyeksportować książkę z Thunderbirda i czy jest on obsługiwany przez The Bat! przy imporcie danych do książki adresowej. Jeśli jest jakiś "wspólny mianownik", po prostu użyj tego formatu przy eksporcie / imporcie.

3

Odp: Import książki adresowej z Thunderbirda do BATa

Niestety przeglądałem to w każdym kierunku i tego wspólnego mianownika brak.Próbowałem nawet eksportu poprzez formę tekstową i ( w oparciu o notatnik)  o ile udało się pobrać ten przetworzony plik to niestety ilość błędów w postaci nieprzetłumaczonych "krzaczków" dyskredytowała tą formę.

4

Odp: Import książki adresowej z Thunderbirda do BATa

A czy wspólnym mianownikiem nie jest przypadkiem format LDIF? Zdaje się, że taki format eksportu książki adresowej jest w Thunderbirdzie (nie mam tego zainstalowanego, wiem z trzeciego źródła).