1

Temat: Problem z podglądem wątków

Witam, jak ustawić bata aby w trybie wątkowania po podświetleniu wątku był podgląd treści najnowszej wiadomości - tak jak to było w wersji 2. Bo teraz wyświetla mi komunikat: "pusty folder.../nie wybrano wiadomo..." 


Da się to ustawić?

2

Odp: Problem z podglądem wątków

U mnie działa to chyba standardowo:

http://img411.imageshack.us/img411/9616/clipboard01rhi.jpg

masz inne ustawienia?

3

Odp: Problem z podglądem wątków

Nie u mnie nie ma czegoś takiego jest tylko to co poniżej:

http://img708.imageshack.us/img708/8145/batmo.jpg

Ja zawsze miałem ustawione przez menu wygląd>podział na wątki>OD
i sortowanie  wg czasu otrzymania. I zawsze jak wątek był zamknięty po podświetleniu miałem ostatnią wiadomość a teraz zmieniłem wersję programu i jest kicha ustawiłem tak jak miałem w dwójce i nic sad

Dzięki za zainteresowanie.

4

Odp: Problem z podglądem wątków

Takie działanie programu występuje już od dłuższego czasu i mimo krytyki na angielskojęzycznym forum TBBETA autorzy tego nie zmieniają. Być może ma to jakieś uzasadnienie, bo grupowanie w wątki na podstawie innego kryterium niż identyfikator i odnośnik wiadomości nie jest w istocie "prawdziwym" wątkowaniem. Nie wiem jak jest w Twojej wersji, ale w najnowszych betach zachowano wyświetlanie ostatnio oglądanej wiadomości po wskazaniu folderu (nie wątku).

5

Odp: Problem z podglądem wątków

Dzięki za odpowiedź, ale mam w takim razie pytanie - czy można ustawić program w taki sposób aby to działało tak jak w dwójce, nie koniecznie opcjami a np tymi filtrami. Powiem szczerze że troszkę się załamałem bo myślałem że z wiekiem program będzie rozwijany tak aby funkcjonalności wyróżniające go spośród innych pozostały a nie były usuwane.
I teraz się wkurzam ponieważ wydałem kasę na licencję, a piracka dwójka kompletnie mnie zadowalała - tragedia wink , rany jakbym wiedział wcześniej to dwa razy bym się zastanowił sad

6

Odp: Problem z podglądem wątków

Nie, nie można zmusić programu do działania innego niż zostało to wewnętrznie ustalone.

7 (edytowany przez Rucio 2011-01-11 00:23:56)

Odp: Problem z podglądem wątków

No to kicha, autorzy zepsuli mi całą przyjemność z użytkowania nietoperza, dzięki za pomoc.
Pozdrawiam